​Про місце Лувр

Июнь 28, 2018 – 19:56

Лувр - найстаріший музей, в якому зібрані безцінні колекції творів мистецтва Франції і, без перебільшення, всього світу. Розміри Лувру приголомшують і порівняти з площею 22 футбольних полів. На трьох поверхах зібрані 35 тис. Картин, статуй, гравюр, фресок і естампів, що включають пам'ятники культури і історії світового масштабу, наприклад, «Венера Мілоська» та «Ніка Самофракийская», полотна Рафаеля, Дюрера і Леонардо да Вінчі, в тому числі знаменита «Джоконда». Тож не дивно, що щоденна відвідуваність Лувра - 30 тис. Чоловік, а це ціла дивізія туристів.

Schuifraam купить по самой выгодной стоимости на сегодеяшний день.

Лувр накопичив величезну кількість експонатів. Для зручності відвідувачів їх об'єднали в 8 відділів: «Стародавній Схід», «Єгипет», «Давня Греція і Рим», «Мистецтво Ісламу», «Скульптури», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Графічне мистецтво» і «Живопис». Якщо витратити на візит 10 годин за один день, то на кожен об'єкт доведеться максимум однієї секунди часу. Тому слід ретельно продумати деталі візиту і заздалегідь визначити, що конкретно хотілося б побачити. Багато хто забуває, що крім надземних поверхів є і цокольний. Неодмінно відвідайте підземелля і доторкніться до «старого Лувру», фрагментами легендарної середньовічної фортеці.

Перший камінь замку-фортеці було закладено в далекому 12 столітті королем Філіпом-Августом, але королівською резиденцією він став тільки при Карлі V. За часів правління Людовика XIV замок збільшився в чотири рази і перетворився в пишний палац, але по завершенні будівництва Версаля, правитель зі свитою переїхав туди. З'явилися пропозиції зробити Лувр суспільним надбанням. Під час Французької Революції вони втілилися в життя: в 1793 двері музею відчинилися для простих громадян.

Як дістатися?

Дістатися до «скляної піраміди» в центрі Парижа легко. Сідайте на 27, 46, 76 або 95 автобус, зійдіть на зупинці «Пале Рояль» або скористайтеся метро: за допомогою 1 або 7 гілки дістаньтеся до станції з тією ж назвою.

Pro mistse Luvr

Похожие статьи:

  1. ​Вулиця Шератон
  2. ​Підвісна стеля
  3. ​Про місце Версаль