Самостійне підключення водяного опалення

Октябрь 16, 2018 – 19:19

Якщо ви хочете заощадити і самостійно провести монтаж такого опалення, вам необхідно ретельно підготуватися. Це буде гарантувати вам якісне виконання цих робіт, виконане за всіма правилами.

Деякі люди вважають, що це не дуже вже й складна робота, проте якщо зробити процес установки водяного опалення неправильно, система або не працюватиме взагалі, або буде працювати неефективно.

Досвід і практика

Обувь для всей семьи купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Звичайно ж, якщо ви маєте хоч мінімальний досвід таких робіт, завдання для вас спроститься в рази. Але якщо ви ніколи не стикалися з цим питанням, вам потрібно буде прочитати досить багато теорії, щоб перед монтажем ви розуміли, що, де, чим і як саме вам належить робити. Адже монтаж водяного опалення - справа досить складна.

Роботи з облаштування водяного опалення включають в себе установку і правильне підключення котла, труб, батарей і деякого допоміжного обладнання. Крім того, вам потрібно буде розробити схему з'єднання всіх цих складових в загальну систему, використовуючи підводки і фітинги. Отже, про все по порядку.

установка котла

При підключенні котла електричного або газового типу важливо враховувати місце введення електропроводки або газопроводу. У разі установки печі з так званим водяним контуром або твердопаливного котла потрібно визначити можливість влаштування димаря.

монтаж батарей

Зазвичай радіатори розташовуються недалеко від входу в кімнату або під вікнами. Їх установка виконується залежно від розмірів і виду на спеціальні кріплення. Звичайно ж, надійність кріплення повинна залежати від ваги радіатора. Батареї потрібно встановлювати тільки горизонтально, відступаючи мінімум 100 мм від підвіконня і 60 мм - від підлоги.

Бажано встановити також запірну арматуру (при необхідності відключає батарею), автоматичний клапан (дає можливість стравити повітря з радіатора) і регулятор (дозволяє регулювати температуру в приміщенні).

Цей процес починається від котла, беручи до уваги раніше розроблену монтажну схему. Для цього використовують фітинги. Важливо пам'ятати, що кожен тип труб відрізняється своїми особливостями підключення і розводки, яка відкритою (труби залишаються видно) або прихованої (труби ховаються в штроби з подальшою декоративною закладенням).

Установка додаткового обладнання

Якщо ви проводите монтаж системи із забезпеченням примусової циркуляції, вам додатково потрібно встановити фільтр, гідроакумулюючих бак, циркуляційний насос і пристрої безпеки (запобіжний, повітряний клапан, манометр).

В системі з відритим типом циркуляції передбачається установка розширювального бака, монтаж якого здійснюється в найвищій точці опалення водяного типу. У відкритій системі з передбаченої примусовою циркуляцією такий бак встановлюється перед насосом і ставиться якомога вище.

Похожие статьи:

  1. Ремонт фундаменту деревяного будинку
  2. Виготовлення меблів на замовлення
  3. Самостоятельное подключение водяного отопления