Кіпр

Ноябрь 4, 2014 – 16:55

«Загалом, подивитися на Кіпрі багато є що, особливо якщо вірити місцевим легендам, де майже« кожному кущу, каменю »придумана легенда. З одного боку, замануха, а з іншого, можна похвалити кіпріотів за те, що вони так люблять свою землю, бережуть свої пам'ятки, ну і звичайно за підприємницьку вправність і вміння залучити туристів за допомогою даних легенд. А вірити в ці легенди чи ні вирішувати Вам, як, втім, і в усі інше недоведене і незрозуміле.

І так, по-перше почнемо з того, що зараз отримати візу на Кіпр для росіян простіше простого, і тут ви можете, прочитавши «керівництво» дізнатися, як це легко і швидко зробити.

По-друге ми стверджуємо, що побачити Кіпр і зрозуміти, що це за «країна», без авто, у Вас навряд чи вийде і причина цьому одна - на Кіпрі немає, точніше практично немає громадського транспорту, а той що є ходить на стільки рідко і не зручно, що просто мука ним користуватися. Основний спосіб пересування у місцевого населення - це особистий транспорт і ми наполягаємо, щоб ви наслідували приклад місцевих «аборигенів» і пересувалися по Кіпру на машині. До того ж, оренда авто на Кіпрі не дуже дороге задоволення (середнє по Європі) і чим на довше ви берете, тим менше буде цінник.
В третє, ми стверджуємо, що Вам не потрібний дорогий готель, а краще для відпочинку - зняти квартиру на Кіпрі, невеликий котедж або таунхауз на узбережжі. Ціни стартують від 150-200 євро на тиждень за квартиру. Нам пощастило і ми жили в квартирі друзів в Лімассолі - це прямо посередині узбережжя, від якого доступно по відстані доїхати до будь-якої частини острова. Можливо Вам слід оселитися там же, а може тиждень пожити в районі Айя-напи (східна частина Кіпру) та іншу тиждень поближче до Пафосу (захід).

Похожие статьи:

  1. Преимущества покупки подержанного авто
  2. Відпочинок на Кіпрі з Дніпропетровська
  3. Одноповерхові будинки і котеджі от proekt-sale.ru
  4. Ремонт квартиры с дизайнером или без него
  5. Правила приєднання приміщення лоджії до кімнаті