​Співаючі фонтани Барселони

Февраль 19, 2018 – 19:34

Найбільш видовищною і дивовижною пам'яткою в Барселоні, безсумнівно, є її Співаючі фонтани. Ця назва популярно серед російських туристів. Самі іспанці називають місце Магічними фонтанами. А ось справжня назва пам'ятки - фонтан Монжуїк. Назва саме по собі вже говорить про розташування цього чудового місця на горі Монжуїк.

Магічні фонтани: технічно особливості

Фонтан був побудований в рекордні терміни. Всього за рік робочим вдалося втілити в життя футуристичний проект Карлоса Буігаса, який був створений в 1928 році. В цілому фонтан Монжуїк складається з великої кількості фонтанів різного розміру, які займають площу близько 3 000 кв. м.

Профессиональная разработка дизайн проекта выставочного стенда заказать по самой вігодной стоимости на сегодняшний день.

Незважаючи на те що до 1992 року фонтан міг здивувати тільки підсвічуванням, для того часу споруда дійсно було дивом техніки. Перед проведенням Олімпіади в Барселоні в 1992 році фонтан був модернізований, після чого струменя води змогли «затанцювати» в такт мелодій.

Зараз все за секунду фонтан перекачує 26 тонн очищеної води. Для цього в конструкції функціонують 5 надсильних насосів. Неймовірно, але 3620 струменів води створюють унікальний танець води під 7000 мелодій. Довжина труби, що подає воду, становить 1,5 км, а труба з повітрям має тривалістю в 6 км. Спочатку за всіма процесами стежили 20 співробітників, спеціально найняті для цього. Сьогодні споруда повністю автоматизовано.

Магічний фонтан став першим фонтаном, який об'єднав в собі дію води, світла і музики в одне фантастичне видовище.

Неймовірне шоу Співаючих фонтанів

Подання Співаючих фонтанів триває цілих дві години. Протягом першої години вода іскриться в химерному танці під класичну музику. А ось друга частина програми проходить в супроводі світових поп-хітів.

Шоу проводиться тільки по вечорах. У літню пору фонтан працює з четверга по неділю, а ось з жовтня по квітень помилуватися видовищем можна тільки в п'ятницю і суботу. В інший час в Поющих фонтанах включається тільки вода.

Щорічно це приголомшливе видовище збирає близько 2,5 млн глядачів. Найбільший наплив відвідувачів відбувається 23 вересня, коли в місті йде святкування Piromusical. У цей день люди заповнюють всю площу перед фонтаном, і навіть проспект Санта Крістіна.

Відвідати це місце можуть всі бажаючі абсолютно безкоштовно. При цьому відвідування Співаючого фонтану залишиться незгладимим моментом в пам'яті будь-якого туриста.

фонтан Каналетес

Цей фонтан не представляє особливої цінності з архітектурної точки зору, але все-таки, подібні споруди дуже дороги для місцевих жителів, тому що з ними, дуже часто, пов'язані якісь традиції чи легенди. Незважаючи на те, що фонтан невеликий і не дуже виділяється, він все-таки помітний на вулиці, навіть серед інших об'єктів і пам'яток. Його дуже легко дізнатися по своєрідній формі, яка чимось нагадує російський народний самовар, з кранами з усіх чотирьох сторін.

Фонтан відлитий з чавуну і встановлений в кінці 19 століття, але незважаючи на це, він до цих пір функціонує і всі місцеві жителі п'ють саме з нього. Над кожним краном є зображення герба Каталонії, а в підставі фонтану є ліхтар з 4-ма платформами.

Сам фонтан дуже легко знайти - він розташовується майже в центрі Барселони, в 200 метрах від площі Каталонії - найпопулярнішою і улюбленої площі у іспанців. Знайти місцезнаходження фонтану допоможуть наступні орієнтири: готель Континенталь Барселона і Барселона Сіті Рамблас.

До цього фонтану постійно стікаються натовпи туристів, тому що існує повір'я, що людина, отпівшій з фонтану, обов'язково знову приїде в Барселону. Також для місцевих барселонцев, «Каналетес» - місце збору фанатів футбольного клубу «Барселона» Якщо команда перемогла - тут влаштовують нічні галасливі гуляння, якщо програла - то зустрічаються, щоб поділитися невдоволенням або просто поспілкуватися.

Для туристів такий вибір місця для зустрічей дуже незрозумілий, але все стає ясно, коли гіди та екскурсоводи пояснюють, що в 1930-тих роках тут вивішували листочки з своїми досягненнями у грі ФК «Барселона». З тих пір пройшли десятиліття, давно вже немає того табло і дошки, а фанати за звичкою все ще приходять сюди.

Також тут часто збираються музиканти і вуличні артисти, які розважають зібралася святкую публіку, що спостерігає за ними в вікна ресторанчиків і кафе.

Фонтан «Три грації», або фонтан на Королівській площі

Цей фонтан теж входить в список пам'яток Барселони. Знаходиться він в самому центрі площі, яка іменується Королевської (або Пласа Реіал). Разом з фонтаном ця площа являє собою класичний приклад романтичного іспанського стилю.

Насамперед, коли дивишся на цей фонтан, в очі кидається центральна скульптурна композиція, яку виготовив відомий каталонський архітектор. Існує повір'я, що якщо кинути у фонтан монетку, то обов'язково повернешся назад.

Фонтан був побудований в кінці 19 століття і, що особливо цікаво, на його огорожах устано

Похожие статьи:

  1. ​Поющие фонтаны Барселоны
  2. ​Лавинное снаряжение
  3. Місія посткроссера в Барселоні