Кіпр

Ноябрь 2, 2014 – 18:22Відпочинок в Іспанії подарує тому, хто вирішить відвідати цю країну, ласкаве сонце і тепле море. Це батьківщина захоплюючої кориди і пристрасного танцю фламенко, країна видатних художників - Гойї, Сальвадора Далі і Пабло Пікассо, які залишили свій яскравий відбиток в культурі 20 століття. Культурне та природне багатство Іспанії дає можливість з'єднати насичену екскурсійну програму і чудовий пляжний отдихкаждому туристу.


Запорукою комфортабельного і повноцінного відпочинку в Іспанії стають хороші пляжі, ресторани і бари, аквапарки і парки атракціонів, дискотеки, знамените іспанське вино і чудова кухня. Іспанія порадує своїх відвідувачів різноманітністю готелів від економ до преміум-класу. Незалежно від кількості зірок у готелю, як і скрізь в Європі, всі його номера залишаються затишними і комфортабельними для проживання.
Мадрид - столиця і серце Іспанії.

Королівський палац у Мадриді прикрашений полотнами Гойї, Караваджо, Веласкеса, Тьєполо та інших майстрів, який оточений чудовими садами (Кампо-дель-Моро і Сабатіні). Тут відвідувачі можуть побачити унікальну колекцію скрипок Страдіварі і старовинної зброї. Плайя Майор - це одна з центральних площ столиці Іспанії, тут туристи можуть з ранку і до глибокої ночі відвідувати численні сувенірні лавки і кафе, де їх розважають віртуозні музиканти і пропонують купити свої роботи вуличні художники. Старе місто - це середньовічний Мадрид. На його території розташована знаменита площа Пуерта-дель-Соль, від якої в десяти різних напрямках розходяться вулиці. Не меншої уваги гідні й інші архітектурні та культурні пам'ятки столиці Іспанії.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі
  2. ​Самі незвичайні природні памятки Бразилії
  3. Газифікація приватного житлового будинку
  4. Дубайский аэропорт возобновил работу
  5. Міжкімнатні перегородки з газоблоків