Кіпр

Ноябрь 9, 2014 – 18:37

Захоплення Селфі цього року призвело до поширення braggie (з англ. - Хвалитися) - хобі завантажувати фотографії, які можуть викликати захват і навіть заздрість у користувачів. Багато готельних мережі використовують цю «слабкість» клієнтів з метою залучення ще більшої кількості постояльців, заохочуючи їх за те, що вони діляться своїм досвідом в соціальних мережах.
Такі фотографії з'являються на сторінках мандрівників протягом перших 10 хвилин перебування в готелі, констатує Hotels.com, причому часто на знімках - навколишній готель ландшафт, красивий вид з вікна або ліжко.

Експерти відзначають, що оператори активно використовують цю тенденцію в програмах лояльності. Приміром, Marriott цього літа нагороджувала учасників Marriott Rewards балами, якщо вони використовували спеціальні хештеги в Twitter і Instagram або «лайкали» сторіночку компанії в Facebook.
Автори звіту WTM Global Trends Report 2014 вказують на те, що готельні мережі можуть використовувати цю тенденцію в якості способу комунікації з гостями особливо ефективно на таких ринках, як Китай, Бразилія, Аргентина та Близький Схід, де популярність соціальних медіа зростає дуже швидко. У доповіді також наголошується, що в 2013 році зображення частіше завантажувалися в сервіс обміну миттєвими повідомленнями WhatsApp, ніж на Facebook.
«Це був всього лише питання часу для постачальників тревел-індустрії, коли вони" заразити "Селфі, - вважає Сімон Прес, старший директор World Travel Market. - Хіба вони могли упустити ще одну можливість для підтримки лояльності з боку клієнтів? ».
«Перед операторами це захоплення ставить нове завдання: відгуки клієнтів і спонтанні фотографії обзивають постачальників до того, щоб сервіс був бездоганним, адже від цього тепер залежить їхня репутація», - додала Керолайн Бремнер з британської консалтингової фірми Euromonitor International.

Похожие статьи:

  1. Самі незвичайні утворення на поверхні Землі частина 2
  2. Площа Скандерберг в Тирані изготовление макетов в москве
  3. Основні відмінності звичайного і дизайнерського ремонту
  4. Самостоятельное подключение водяного отопления