​Сталеві двері і їх монтаж

Сентябрь 24, 2019 – 16:20

На сьогоднішній день існує величезний вибір матеріалу для виготовлення вхідних дверей. Але найбільш надійними фахівці вважають сталеві двері. Саме вони є гарантом надійного захисту, якщо вимоги і правила з безпеки будуть дотримані. Важливим моментом, який також слід враховувати при зміні двері - це якість установки. Демонтаж старих дверей і подальша установка нової - це складний і копіткий процес, і не кожен зможе виконати ці процедури самостійно без відповідних інструментів. В організаціях, які займаються виробництвом дверей і послугами по їх установці, зазвичай мають цілий штат майстрів, що спеціалізуються на монтажі дверних металоконструкцій.

Юрий Андреев - один из самых успешных предпринимателей современности, который научит Вас зарабатывать реальные деньги.

Установка сталевих дверей

Встановити сталеві двері грамотно зможе не кожен, так як цей процес складається з декількох складних технологічних етапів. На першому етапі заміряють дверний проріз і зіставляють його з дверним профілем, який вибрав клієнт. У разі, якщо дверна коробка більше, ніж отвір, то спеціальне будівельне обладнання допомагає розширити її до потрібного розміру. Потрібно пам'ятати, що якісної і правильної вважається так підгонка, при якій ідеально порівнянні розмір коробки і отвору. Тому не варто довіряти формулюванні «плюс-мінус пару міліметрів», так як це може обернутися для вас масою серйозних проблем.

Самий меншої шкоди, який можна завдати при недбалому монтажі сталевих дверей - це знижені шумоізоляційні і теплоізоляційні характеристики. Двері, яка нещільно прилягає до одвірка, пропускає звуки, пил, неприємні запахи, а, крім того, через щілину виходить тепло. Крім того, якщо двері встановлена неправильно, то можуть істотно знизитися її захисні функції. Навіть, якщо двері будуть найпотужнішою і міцною, але навішати вона буде на петлі з неякісного матеріалу, або петлі будуть вмонтовані неправильно, то з такими дверима зможе впоратися навіть початківець грабіжник.

Не менш важливими для загальної стійкості є замки і засувки. Надійну термо-і шумоізоляцію може забезпечити обробка монтажною піною всіх стиків і дверного отвору. Вона проводиться за бажанням замовника. Якщо ви вирішили, що теж будете обробляти двері цим способом, то запам'ятайте, що монтажна піна повністю висихає, як правило, через добу. Крім того, співробітники фірми за додаткову плату зможуть виконати роботи по прибиранню території.

Не варто довіряти рекламам, які за невисоку плату пропонують двері високої якості. Краще звернутися до перевіреного виробника. Запам'ятайте, що якісні сталеві двері не можуть коштувати дешево. Недорого можуть коштувати тільки конструкції економ-класу усередненої комплектації. Якщо ви вибрали саме сталеві двері, то фахівці рекомендують відмовитися від продукції китайського виробництва. Краще придбати вітчизняні двері, тим більше, що в цьому держава досягла великих успіхів. Можна, звичайно, купити якісніші імпортні двері, але в цьому випадку їх розміри можуть не збігтися з дверними отворами російських квартир.

Якщо з виробником ви вже визначилися, можна перейти до вибору дверей. Але слід пам'ятати, що пристрій двері не така проста, як може здатися на перший погляд. Це комплекс різних пристроїв і матеріалів, причому кожен елемент важливий для всієї системи. Вибираючи двері, потрібно враховувати все: метал, систему замків, наповнювач. Все це буде позначатися на експлуатаційних характеристиках і зовнішньому вигляді сталевих дверей.

Похожие статьи:

  1. ​Річкові круїзи по Європі
  2. ​Мансардні вікна
  3. ​Моноліт в будівництві
  4. ​Лавинное снаряжение