​Стилистика європейського модерну в стінах сучасної квартири

Декабрь 10, 2018 – 17:17

Хотя стиль модерн сформувався в європейських країнах більше сотні років тому, він до цих пір продовжує завораживати нас відчуттям витонченого вишуканості. Ви хотіли б принести прелесть колишніх епох до стандартного планування своїх апартаментів?

Давайте спробуємо здійснити віртуальну екскурсію і заглянути в гості до власників квартир, оформлених у стилі модерн. Мы с вами можем увидеть специфические черты этого стиля.

Первое впечатление - вишукана театральність інтер'єру

Хозяева квартиры люди творчих профессий, і тому ставили метою перетворити однокомнатну квартиру в справжню студію. Увійшовши в їх житло, ми переносимся в незвичайну, як театральну атмосферу. Прихотливая текучість інтер'єрних ліній обволакивает нас, як гармонія музики.

Оригинальные аксессуары для своих домашних любимцев Вы можете приобрести на сайте https://zoolove.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Впечатления театральности і уюта вони і добивались, прийнявши оформлення інтер'єру у своїй коханій стилі. Ведь головные приметы модерна - це:

а) орієнтована декоративність;

б) відсутність прямих кутів і жорстких форм;

в) витиеватые переплетения рослинних орнаментів.

Для обробки були вибрані тільки натуральні матеріали. Стилистика модерна допускає застосування на одній стіні кількох видів матеріалів. Тому тут природний камінь сусідє з темним деревом, старий бронза ефектно виглядає на фоні вінітської штукатури.

Настінна вешалка виконана з металевих кованих елементів причудливої форми. По дверцям шкафа входять дерев'яні накладки, нагадують рослинні мотиви. З протиположительной стіни вони вторять плавні вигини рами великого зеркала.

Вітраж в якості елемента зонування

Відкрите планування квартири-студії передбачає рішення у вигляді широких вільних просторів. Зонирование можна досягти за рахунок різноманіття покриттів пола та використання легких декоративних перегородків.

Тут хозяїна вирішили зняти стінку між прихожей і гостиною. Вместо нее вони встановили ажурний вітраж, виготовлений за старим малюнком. Вітраж в архітектурі модерна - це часто використовуваний елемент планових рішень. Він не тільки розмежовує функціональні зони, але й збагачує інтер'єр художніми символами.

Лінії підвісного потоку виконані з натуральними волнистовими, дугообразными. Сложная лепнина доповнює враження декоративності. С потолком каскадами свисає торжественна люстра з хрустальними «капельками». Стилистические особливості епохи модерна відчувають у всіх згибах конструктивних елементів люстри.

В кімнаті багато текстилю, драпіровки напоминають театральний занавес. Штори розкриті, як приява акторів вийти на сцену.

Фреска як ложное вікно

Кухня в цій квартирі невеликого розміру, і тому столик пришлось поставити біля стін. Щоб не "давила" глухая стіна, наші друзі вирішили створити на ньому фреску з гарним пейзажем. Заказчики вибрав сюжет, а професійний художник зробив розпис. Теперь, сидя за столом, можна полюблятись нарисованою природою. Накладна рама помилкового вікна виконана також у відповідності зі стилістикою модерна.

Декоративні панно та камерне освітлення

Привабливі увагу акцентами в інтер'єрі стилю модерн служать настінні панно. Випуклі узори з рослинними мотивами оформлені в рамки вишуканих форм. Одне з таких панно служить оздобленням ніші для телевізора.

На стінах розташовані світильники, імітуючі вироби знаменитого тиффани. Велика проблема була суміщати красоту стильних бра з потребами раціонального освітлення. У підсумку пришлось вибрати компромісний варіант, і в спальній зоні була додана світлодіодна підсвітка. Несколько вибігає з загальної стилі сучасної настільної лампи, але це виправдано необхідністю повноцінного освітлення робочого стола.

Итак, ми ознайомились з досвідом відтворення стилістики модерну в сучасній квартирі. Не верьте, якщо скажуть, що копіювати стиль модерн неможливо. Ви можете спробувати створити імітацію і реалізувати у своєму інтер'єрі застившую симфонію ліній і форм. Именно так, как это получилось.

Похожие статьи:

  1. ​Пилососи HEPA прагнуть бути найкращим вакуумом для здоров
  2. Европейский модерн в стенах современной квартиры
  3. ​Облицювання керамічною плиткою ванної кімнати
  4. О месте Экскурсии по Собору Парижской Богоматери