​Сучасні сонячні електростанції

Январь 15, 2018 – 19:23

Сучасні сонячні електростанції використовують досить передові технологічні розробки: наприклад для перетворення сонячної енергії в електричну застосовують сонячні панелі з монокристалічного кремнію, що відрізняються помітно більшою ефективністю в порівнянні зі своїми побратимами, виконаними по старішої технології на основі полікристалічного кремнію або нової тандемной технології. Кремнієві панелі сонячних станцій з монокристалічного кремнію навіть візуально відрізняються насиченим чорним кольором і формою пластин. Виробляються такі сонячні батареї для сонячних електростанцій на повністю автоматизованому виробництві за технологією, що забезпечує найвищу чистоту вироблених кремнієвих кристалів. Отримані сонячні фотоелементи можуть працювати не тільки у видимому спектрі в ясну погоду, але і також використовувати частину спектру сонячного інфрачервоного випромінювання, що дозволить використовувати їх при наявності хмар, або навіть при похмурій погодної обстановці. Таким чином можна говорити про високу ефективність перетворення світла в електричну енергію.

Сучасні сонячні батареї для будинку ціна, яких Вас приємно здивує, стане прекрасним та екологічним доповненням Вашої оселі.

Помітного розвитку досягла і електронне устаткування, яке забезпечує перетворення і передачу електричної енергії. На сьогодні сонячна електростанція це сукупність сучасного і високотехнологічного обладнання, що використовує наукові досягнення в багатьох областях науки. Наприклад, ніхто не буде підключати сонячні батареї безпосередньо до навантаження. Для вирішення завдання передачі енергії від фотоелектричних панелей в сонячної станції використовується пристрій під назвою контролер заряду або як його ще називають сонячний контролер.

На зміну порівняно старим сонячним контролерам, так званим PWM, приходить нове покоління сонячних MPPT контролерів, які відстежують точку максимальної потужності. Сонячні електростанції, що використовують контролери технології MPPT, мають до 25% більшою ефективністю перетворення енергії.

Сонячні фотоелектричні електростанції можуть бути підключені безпосередньо до електричної мережі промислових електростанцій, що дозволяє їм працювати спільно. В цьому випадку конфігурація фотоелектричних станцій спрощується - відсутня необхідність в акумуляторних батареях, а вся електрична енергія передається споживачам через промислову мережу. Таким чином, споживачі можуть отримувати енергію повністю або частково і зі звичайної мережі, наприклад в нічний час, коли сонячна система не працює, або взимку коли сонячні батареї працюють з низькою ефективністю.

Похожие статьи:

  1. Якісні та недорогі електротовари
  2. ​Современные солнечные электростанции
  3. ​Сонячні батареї для дому та дачі
  4. Сучасні світильники для вулиці
  5. Встановлення сонячних електростанцій