Святкування відкриється видовищним феєрверком

Ноябрь 10, 2014 – 16:31


Burj Al Arab Jumeirah, один з найнеймовірніших готелів на планеті, що входить в портфоліо Jumeirah Group, готується відсвяткувати ювілей - ось уже 15 років він є втіленням східної гостинності і розкоші.
З моменту відкриття Burj Al Arab 1 грудня 1999 Дубай перетворився з торгового порту в один з найбільш швидкозростаючих міст світу. Це відбулося багато в чому завдяки готелю, який став символом Дубая. На вертолітному майданчику Burj Al Arab виступали знамениті тенісисти, його новорічні феєрверки транслювалися по всьому світу, а унікальна конструкція, що імітує розвівається парус, швидко привернула до Burj Al Arab тисячі об'єктивів фотокамер. Згідно плану Його Високості шейха Мохаммеда бін Рашида Аль-Мактума, віце-президента, прем'єр-міністра і правителя Дубая, місто повинно було перетворитися на мекку для цінителів шикарного відпочинку, а Burj Al Arab - в найрозкішніший готель у світі, що задає нові стандарти в сфері гостинності.
Burj Al Arab Jumeirah не потребує представлення, а за рівнем культури сервісу не знає рівних. І через 15 років королівська велич Burj Al Arab Jumeirah продовжує підкорювати серця гостей. Ставши еталоном преміального відпочинку, за весь час існування готель завоював близько 100 престижних нагород, підтверджуючи статус символу Дубая - міста для тих, хто прагне досконалості.
1 грудня 2014 грандіозне святкування відкриється видовищним феєрверком і світловим 3D-шоу на фасаді готелю-вітрила. До підготовки унікального уявлення, об'єднуючого минуле і сьогодення легендарного готелю, були залучені кращі фахівці Дубая. Бренд Hermes, традиційний краса-партнер готелю, підготує ексклюзивні подарунки до торжества. Також Burj Al Arab Jumeirah у співпраці з благодійною організацією Make-A-Wish Foundation виконає 15 заповітних дитячих бажань.

Похожие статьи:

  1. У ті далекі часи місто носило назву Ледра
  2. ​Застосування пластикової вагонки в обробці поверхні
  3. ​Нестандартные решения в дизайне интерьера
  4. ​Ресторан, що обертається на вершині гори