​Терміновий ремонт вікон

Июль 1, 2018 – 18:47

Ми прагнемо до того, щоб одним вікном від початку і до кінця займався один майстер. Спочатку робиться плотницкая підгонка рам і під майбутню фарбування і під майбутнє утеплення, потім поверхні ретельно прошкуривают від лущиться, потрісканої фарби. Після цього лицьові поверхні стулок шпаклюються (при фарбуванні "Стандарт"), потім один раз фарбуються, після цього (як правило), робиться установка силіконових ущільнювачів, стулки перевіряються на предмет вільного відкривання, закривання і потім проводиться остаточна фарбування.

Терміновий ремонт вікон Ви можете замовити на сайті http://servise-okon.com.ua/srochnyj-remont-okon/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Якщо Вам на початку пропонують утеплити вікна, поцікавтеся, хто і коли їх буде фарбувати, чи не будуть маляра заважати ущільнювачі для якісного прошкуріванія і фарбування, поговоріть з цим маляром, а головне, з'ясуйте - хто в кінцевому підсумку буде відповідати за результат ??

Ми пропонуємо три варіанти фарбування вікон, ціни на які варіюються в залежності від тривалості та складності робіт:

1. Економічна фарбування вікон. При такому способі забарвлення вікно шліфується механічним шляхом: болгаркою з шліфувальним диском і вручну, де електроінструмент не доступний, проводиться столярна підгонка притворов, розшиваються тріщини старої фарби. Після підготовки наноситься 1-2 шари алкидной або акрилової фарби. Вікно помітно посвіжішає, але поверхні при цьому гладкими не отримають.

2. Стандартна фарбування вікон. Фарбування віконних рам здійснюється більш ретельно, ніж в економ варіанті, віконні рами шкури шлифмашиной або болгаркою з шліфувальним диском, лицьові частини рам подравниваются шпаклівкою, віконний блок і дерев'яні рами грунтуються і 2 рази фарбуються. Зовнішній вигляд вікон досить гідний, але, звичайно, не варто чекати, що вікно буде виглядати як забарвлене порошковим способом на виробництві.

3. Реставрація дерев'яних вікон. Передбачається зняття всіх шарів фарби до дерева термофеном або диском, відновлення і шліфування дерев'яних поверхонь вікна, заміна старих стекол, штапиків і фурнітури, обробка віконних укосів з відновленням цементної стяжки. Спеціаліст витрачає на ремонт вікна 5-7 днів, що звичайно ж, відбивається на вартості робіт - вартість повної реставрації вікна приблизно дорівнює ціні нового пластикового вікна, отже, такі реставраційні роботи можна рекомендувати тим клієнтам, хто хоче зберегти історичний інтер'єр і структуру своїх вікон.

Похожие статьи:

  1. Технічний ендоскоп
  2. ​Жива огорожа з верби
  3. ​Мансардні вікна
  4. Поговоримо про якор