​Тиша в вашому домі: шлях оптимального вирішення проблеми

Февраль 5, 2019 – 16:23

Одним з найбільш важливих умов ефективного відпочинку у вашій оселі є відсутність сторонніх шумових подразників. На перший погляд проблема здається складною або навіть нездійсненним, а її рішення - послідовністю громіздких і дорогих операцій ...

Проте, витрачені кошти і зусилля в результаті будуть компенсовані якісної ізоляцією від більшої частини непотрібних шумів зовнішнього світу.

Доставка груза из Москвы в Магадан заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Нижчеописаний монтаж не містить операцій підвищеної складності, тому його можна зробити власними силами (за винятком маніпуляцій з електромережею).

Перш за все, стіна, що підлягає процедурі звукової ізоляції, ретельно перевіряється на наявність наскрізних отворів, щілин і тріщин.

Всі вади закладаються цементним розчином, після ретельної закладення великих щілин оброблені місця покриваються шаром гіпсової шпаклівки.

Як звукоізоляційний матеріал для цієї операції застосовується скловолокно або Миниральная мати.

Особливу увагу на цьому етапі приділяється отворів під труби опалення: всі щілини, щоб уникнути проблем, що можуть виникнути внаслідок теплого розширення, блокуються еластичним герметиком.

Обов'язковою ревізії підлягають також розетки і вимикачі, оскільки отвори для монтажу коробок під них в сучасних стінах часто можуть виявитися наскрізними.

Ці місця можна заповнити скловолокном і зверху покрити тим же гіпсовим розчином. До виконання робіт, пов'язаних з електрикою, залучають фахівця-електрика.

З урахуванням того, що до поверхні стіни тривалий час не буде доступу, уважно перевіряють якість існуючої штукатурки і все те, що з часом може обсипатися всередину конструкції, видаляють і реставрують.

Після того, як стіна буде підготовлена, приступають до монтажу дерев'яного або металевого каркаса під гіпсокартон. Відстань між стіною і гіпсокартоном вибирається відповідно до товщини звукоізоляційний матеріал, відстань між вертикальними рейками каркаса має становити не більше 60 см.

Оптимальним звукоізолюючим матеріалом вважається листове скловолокно або спеціальні мінеральні мати товщиною 100 мм.

При монтажі листи підганяються один до одного щільно, без щілин. Особливу увагу приділяють надійному кріпленню звукоізоляції до стінки, щоб уникнути сповзання згодом матеріалу вниз під власною вагою, оскільки це неминуче зведе нанівець звукоізоляційні показники конструкції.

Для отримання надійного і довговічного кріплення можна використовувати клейові суміші на основі цементу і спеціальні дюбелі-парасольки. Спочатку звукоізоляція кріпиться до стіни за допомогою клейової суміші, яка наноситься по периметру панелі і в декількох місцях посередині. Після того як стіна повністю проклеюється і клей застигає, кріплення можна продублювати дюбелями-парасольками, які встановлюються на кожному розі панелі і посередині.

Далі до дерев'яного каркасу пригвинчують гіпсокартон товщиною не менше 12,7 мм, щілини між листами ретельно зашпаклевивают із застосуванням армуючої стрічки. У місцях установки розеток і вимикачів монтуються спеціальні електричні коробки для гіпсокартону, після чого стіна проходить стандартну процедуру шпаклювання та фарбування.

Використані матеріали (особливо - плита з мінеральної вати) будуть працювати не тільки як звуко-, а й як теплоізоляція. Крім того, незалежно від ступеня кривизни початкової стіни, даний монтаж дозволяє отримати абсолютно рівну поверхню, уникнувши стомлюючої і недешевої процедури вирівнювання стін за допомогою маяків, для виконання якої краще все-таки запросити професіонала.

Похожие статьи:

  1. ​Частная детская стоматологическая клиника
  2. ​Переваги шиферу, як покрівельного матеріалу
  3. ​ Международный фестиваль боди-арта в Южной Корее