Туризм в Чорногорії буде залежати від лоукостерів

Декабрь 11, 2014 – 19:05

2015 буде переломним для туристичної галузі Чорногорії, бо зникне велика кількість гостей з традиційних "ринків", які до нинішнього моменту забезпечували країні постійний приплив - попередив голова Чорногорського туристичного союзу Жарко Радулович. Гості з Росії будуть, але вже не в такій кількості, - вважає він.

За словами Радулович, заробляти доведеться "більш низькими цінами, більш наполегливою роботою і більш тривалим сезоном".

Експерт вважає, що в наступному році країна може стати привабливою для туристів з Білорусі, України ("якщо стабілізується ситуація"), Казахстану та Азербайджану, а також з Польщі. Голова Чорногірського туристичного союзу заявив, що вже існує домовленість про чартерному рейсі з Варшави, близький договір і про чартер з Катовіце. Ключове питання - ціна квитка.

"Якщо поляк летить до Греції за 150 євро, він не полетить до Чорногорії за 400. Якщо нам не вдасться домовитися з лоукостерами, тоді прогноз для чорногорського туризму у мене песимістичний", - говорить Жарко Радулович і вказує на приклад хорватського Дубровника: тут за 2013 вісім лоукостерів "доставили" в місто півмільйона туристів.

Похожие статьи:

  1. Який може бути дизайн натяжної стелі
  2. Купівля в інтернет-магазинах будматеріалів
  3. Теплоізоляція будинка: матеріали для утеплення
  4. Трохи про провінції Малага та її жителів