Кіпр

Ноябрь 12, 2014 – 12:59


Звичайно, багатьох цікавить вартість таких чудо-подорожей. Організатори зазначають, що не можна порівнювати вартість пляжного турпакета і екоотдиха, що включає нестандартні місця і пригоди. Як можна порахувати вартість емоцій в житті, щиру дружбу? В середньому ціна тижневого подорожі з насиченою програмою, з авіаперельотом, з проживанням в реконструйованій старовинній віллі з басейном, з сніданком і вечерями з кіпрським вином для групи до 10-12 чоловік буде дорівнювати відпочинку в готелі рівня 3-4 *. Збирайте компанію друзів і прилітайте на Кіпр провести весело і захоплююче ваш відпустку, день народження або будь-яка подія, зупинившись в кіпрській селі. Разом з нами ви отримаєте нові враження, емоції, чарівність, ідеї, енергію і навіть нове життя.


АСОРТИМЕНТ екотур
Екотури - це не тільки аграрні пригоди у вигляді збору і дегустації врожаю. Це також майстер-класи з приготування кіпрських традиційних страв, паломницькі тури, байк-тури з чемпіоном світу, трекінг в гори, прогулянки на конях, глибоководна риболовля, фестивалі, дитячий табір, сімейний відпочинок, концерти, арт-школа, музична школа (гра і навчання в горах, на білих скелях), йога, танці. Мета і цінність екоотдиха - знайомство з місцевою культурою, характером і духом народу.

ПРЯМА МОВА
Лора Калиниченко, керуючий власник Кіпрсько-Української компанії «ТЕСОРО-Клуб», автор програм «нетуристичний Екопутешествія» і «Агропріключенія» на о.Кіпр:

- Я відвідала Кіпр 35 разів, вздовж і поперек вивчила маленький острів 100 на 240 км, побачила багато несподіваних місць, познайомилася з цікавими людьми. Відтоді стандартні маршрути не визнаю і показую туристам справжній Кіпр - гостинний, камерний, душевний, натхненний, смачний, ароматний. Були створені різноманітні програми та маршрути, цілком відмінні від традиційного пляжного відпочинку.

На початку липня «ТЕСОРО-Клуб» провів інформаційний тур для власників і топ-менеджерів туристичних та медійних компаній за програмою «Ековідпочинок. Аграрний туризм та пригоди на о.Кіпр ». Учасники інфотуру, люди бувалі й активні, подорожуючи по автентичним маршрутам, отримали новий досвід і незабутні враження. Вони гостювали в старовинних віллах з басейнами, каталися на велосипеді, знайомилися з виноробами, виробниками оливкової олії і халлумі (кращого розсольного сиру в світі для барбекю), рибалками, фермерами. Їм довелося зібрати щедрі врожаї, купатися на диких і напівдиких пляжах, випробувати гастрономічний шок від мезе з свіжевиловленої риби і морепродуктів. Вони співали в горах українські пісні, каталися на машинах по заповідниках Кіпру, гуляли по гірських масивах.

Похожие статьи:

  1. Преимущества баночного массажа
  2. Перегородки з гіпсокартону
  3. Как провести ремонт в новостройке?