​Укладання плитки у ванній своїми руками

Февраль 7, 2019 – 19:02

Як правильно класти плитку, з чого почати ремонт у ванній, коли встановлювати ванну до чи після укладання кахлю, що робити раніше підлогу або стіни. Методи і технологія укладання кахельної плитки ...

Один з найпоширеніших оздоблювальних матеріалів для обробки туалетів і ванних кімнат є кахельна плитка.

При ремонті цих приміщень домовласники часто беруть на себе роботу з укладання кахельної пліткі.Імея спочатку рівні стіни, укладати керамічну плитку значно легше ніж на нерівні.

Замовити професійні колекторні послуги Ви можете на сайті https://talion-plus.com.ua/ вартість послуг Вас приємно здивує.

При ремонті ванної або туалету часто виявляються нерівності стін вимагають додаткової підготовки. Укладання кахельної плитки при нерівних стінах вимагає більше фінансових і тимчасових витрат.

Звичайно кахельну плитку можна укласти на будь-яку стіну, питання лише в тому, що ви хочете отримати в кінцевому результаті.

На що звернути увагу перед початком робіт

Насамперед потрібно ретельно дослідити стіни приміщення і перевірити їх за допомогою рівня на предмет ухилу, неправильних кутів (кут який повинен бути 900, більш розкритий або навпаки йде на звуження).

Провівши необхідні виміри, можна чітко уявляти геометрію стін і зрозуміти чи потрібно попереднє вирівнювання всіх стін або окремих фрагментів.

Якщо стіна має ухил або кут дивиться всередину, укладаючи плитку на нерівні стіни, можуть виникнути такі проблеми: великі або нерівномірні зазори при установці ванній, проблеми з монтажем душового куточка (якщо стіни не строго вертикальні), проблема з установкою раковини в кутку (зазори ) і т.д

Похожие статьи:

  1. ​Установка душової кабіни своїми руками
  2. ​Монтаж пластикових плінтусів своїми руками
  3. ​Керамічна плитка для ванної кімнати
  4. Монтаж пластиковых плинтусов своими руками