​Установка душової кабіни своїми руками

Ноябрь 27, 2018 – 12:01

Підготовка місця для установки кабіни

Сантехнічне обладнання не використовується в домашній обстановці, що не створить умов як при монтажі за допомогою фахівців. Всі маніпуляції доведеться робити самостійно. Важливо провести гідроізоляцію, якщо в квартирі використовується паркетне, дощате підлогове покриття. Потрібно враховувати вагу кабіни з людиною, перед установкою в ванній, щоб при монтажі підсилюють брусків, провести заливку цементної стяжки. Бітуміноль, руберойд, пінополістирол забезпечує теплоізоляцію підлогового покриття. Обробку проводити краще за допомогою керамічної плитки.

Вы можете получить деньги на карту в Краснодаре на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Для гарної паро- та гідроізоляції стін і стелі потрібно провести покриття антисептиком. Це не складе особливих труднощів. За закріпленої відбиває теплоізоляції прикріплюються буртики, а до них два шари листів КВЛ для фортеці споруди. У місці з'єднання піддонника і каналізаційної труби кріпиться герметик. Для установки витяжки, освітлення і електропроводки необхідно виділити місце.

Заздалегідь придбане оснащення має отвори для монтажу. Для вдалої установки потрібно вгадати з розмірами, купити кабінку попередньо, умивальник, вентилятор та інші предмети.

Як встановити душову кабіну?

Після закінчення підготовчих заходів, переходимо до зняття з піддону фартуха, стане в нагоді він при завершенні установки. При закріпленні екрану відразу, створити доступ, підійти до кабіни зі зворотного боку не вийде. Після підключення всіх шлангів потрібно провести монтаж екрану.

Герметиком провести закріплення основного шланга до каналізаційного стоку.

Прокладка для ущільнення монтується в стічний отвір піддона, після обробки силіконовим герметиком.

Гвинти використовувати для закріплення стічного вузла.

Фіксація скоб проводиться на місці підключення каналізації, що додаються в укомплектуванні при купівлі обладнання.

Використовувати герметик для обробки місця кріплення піддону і каналізаційної труби. Провести просушку, набрати воду в піддон.

При наявності протікань, провести перевірку, після цього, відрегулювати ніжки піддонника.

Перевірити стан піддону, він повинен бути розташований в положенні горизонтально.

Установка бічних панелей і скла.

Акріпласт і металовироби потрібні, щоб встановити бічні панелі, їх потрібно поставити в вертикальному положенні на край піддона, використовуючи рівні. Перевіривши отвори установки, панелі повинні стояти поруч. Менше отвір присутній внизу, верхня напрямна ширше нижньої, що потрібно врахувати перед монтажем стекол.

Використовуючи саморізи, вставити скла в дотичні. Скління промазати акріпластом, вставити, затягнувши шурупи.

Двері в кабіні монтуються простіше, не потрібно забувати почекати просушку герметика. Сушиться він близько доби, в залежності від виробника і марки. Дотичну для душа встановити після просушування клею. Стики закріплюються роликами у верхній і нижній частині. Оснастити двері компресором, приєднавши їх до пазів.

Останній етап - це монтування покрівлі для душової кабінки. Відбувається закріплення лійки, лампи, підсвічування і вентилятора. Провести перевірку справності електротехнічного радіо, вентиляції. При успішній роботі, провести закріплення дзеркала, полиць і все готово до прийняття душа.

Похожие статьи:

  1. ​З чого побудувати дачний будинок
  2. ​Укладання плитки у ванній своїми руками
  3. ​Монтаж пластикових плінтусів своїми руками
  4. ​Як знайти дешеві авіаквитки
  5. Монтаж пластиковых плинтусов своими руками