​Відвідування острова Ко Лан може стати платним для туристів

Февраль 26, 2018 – 18:02

Відвідування острова Ко Лан може стати платним для туристів

Влада тайського курорту Паттайя планують ввести плату за відвідування популярного у туристів острова Ко Лан. Про це повідомляє портал Love Pattaya.

Качественная асботкань (ткань асбестовая) купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Міська рада Паттайї розглядає можливість стягування плати за відвідування острова Ко Лан, що користується великою популярністю у місцевих і іноземних туристів, завдяки білосніжним пляжам і чистій морській воді. За словами радника Чотука Чоткумчона, на даний момент за відвідування острова стягується плата тільки з човнів. Подібний збір з туристів дозволить отримати кошти для прибирання сміття і захисту навколишнього середовища. Крім того, гроші можна було б спрямувати на розвиток інфраструктури острова.

Як зазначає Love Pattaya, поки влада не встановили дату введення збору і його розмір. Але, ймовірно, одноденні поїздки на пляжі Ко Лан в найближчому майбутньому стануть більш дорогими.

Острів Ко Лан знаходиться в 11 кілометрах від Паттайя. На відміну від міської акваторії відомого тайського курорту, на Ко Лані розташовано багато чистих пляжів. Серед них найулюбленішими у туристів є Тієн Біч, сама Біч, пляж мавп, Тавано Біч і інші. Багато з них мають у своєму розпорядженні затишними кафе, ресторанами та атракціонами. Дістатися до острова можна на поромах або швидкісних катерах від пірса Балі Хай. Вартість поїздки на катері починається від 300 бат (540 рублів) в обидва кінці. Ціна квитка на пором складе 30 бат в одну сторону. Пороми зазвичай відпливають щогодини.

Похожие статьи:

  1. ​Правила безпеки в Іспанії для туристів
  2. ​Правила безопасности в Испании для туристов
  3. Посещение острова Ко Лан может стать платным для туристов
  4. ​10 фактов, которые вы никогда не слышали о тамплиерах