Кіпр

Ноябрь 18, 2014 – 17:37


29 листопада в Токіо відбудеться авто-виставка класичних автомобілів, яку проводить Toyota.
Дана подія проводиться вже в 25-ий раз, і щорічно збирає туристів і автолюбителів з усього світу, цього року тематикою виставки стануть ретро-автомобілі 30-их років минулого століття. Представники японського автопрому збираються здивувати глядачів, і провести демонстраційний екскурс по автомобілях, які зробили Країну Висхідного сонця одним з лідерів в області машинобудування.
Публіці будуть представлені музейні експонати, які на думку інженерів зробили японські авто такими, якими ми їх бачимо зараз. Можна сказати, що шість експонатів з колекції будуть відображати спільне віяння і концепцію автомобілебудування Японії.

Крім машин з колекцій на виставці будуть представлені інші автомобілі, які стосуються японської класики. Крім «японців» у фестивалі візьмуть участь чотириколісні представники більш ніж 20 країн, які представлять більше сотні раритетних «автомобілів-співвітчизників».
Самі японці дуже трепетно відносяться до даного фестивалю, і думають, що подібні заходи піднімають авторитет японських виробників по всьому світу. Крім цього, жителі Країни Вранішнього сонця вважають, що розвиток автомобільної культури в цілому, сприяє розвитку автомобілебудування, і культурі водіння, що сьогодні, мабуть, є дуже важливим.
Фестиваль відбудеться 29 листопада в парку Сіндзюку. Після демонстрації автомобілів відбудеться пробіг раритетних авто по території парку.

Похожие статьи:

  1. ​Строительство каркасных домов в Украине
  2. Лінолеум спеціального призначення
  3. Ремонт квартиры с дизайнером или без него