Кіпр

Ноябрь 7, 2014 – 16:04

Коли чекає важлива ділова поїздка або попереду відпустку, найменше хочеться думати про оформлення документів. Особливо це стосується візи. Хто часто буває за кордоном, знає, як утомливо буває стояння в кілометрових чергах біля посольства, збори документів, довідок і т.д. А скільки помилок допускають в оформленні документів недосвідчені мандрівники!

Не всі знають, що крім країн зі стандартною процедурою оформлення візи є ще й такі, де отримання візи має свою специфіку. Тому самостійно розібратися у всіх тонкощах дуже непросто.

А якщо Ви плануєте відвідати кілька країн, то отримання візи ще більше ускладнюється. Без підтримки спеціалістів Ви можете допустити ряд помилок, які цілком можуть коштувати Вам візи. Тому краще довірити всю паперову тяганину знаючим людям.
Якщо Ви часто їздите за кордон, або хочете відвідати декілька країн, найкраще оформити шенгенську візу, адже вона надає Вам повну свободу пересування в межах країн-учасниць шенгену. Але якщо Ви всього лише одноразово виїжджаєте на відпочинок в одну з країн, то простіше і дешевше буде оформити візу тільки в цю країну. Ми здійснимо візову підтримку у всіх випадках.

Звертайтеся до наших фахівців! Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію та проінформують про можливі спецпропозиції і знижки, які дозволять Вам заощадити. Приємного Вам подорожі!

Похожие статьи:

  1. ​Тепла підлога Devi
  2. Діловий туризм
  3. ​Жива огорожа з верби
  4. Художня ковка металу
  5. Добова оренда квартир