​Важливі правила ефективного вибору для обігріву лоджії

Февраль 4, 2019 – 16:49

У російських кліматичних умовах неопалювані лоджії взимку грають хіба що декоративну роль, а також виконують функції складу непотрібних речей. Для того щоб користуватися цими конструкціями в холодну пору року, їх потрібно прогрівати. Яким же чином?

Електричні теплі підлоги особливо зручно встановлювати на невеликих (1-2 кв м), вільних від меблів майданчиках

Єдино можливий спосіб обігріву попередньо утеплених лоджій - за допомогою електричних обігрівачів (батареї центрального водяного опалення категорично забороняється виносити за межі житлових приміщень). Оскільки площа лоджій невелика, то і навантаження на мережа не буде надмірною. Раціональніше встановлювати обігрівачі, які займають мінімум місця, наприклад електричні теплі підлоги. В якості альтернативного варіанту можна розглянути інфрачервоні стельові нагрівачі, але у теплих підлог є істотний плюс - «нижній нагрів», який забезпечує оптимальний градієнт температури повітря в приміщенні.

Грамотные инвестиции - секрет успеха и высокой прибыли. Не упустите выгодного предложения.

Електричні теплі підлоги здатні практично миттєво реагувати на включення і відключення нагріву. Крім того, багато сучасних варіанти електричних систем, пропоновані для обігріву, дуже прості в монтажі. Найбільш помітно це перевага проявляється на невеликих (1-2 м2) площах. Для них існують готові рішення, наприклад, плівкові теплі підлоги CALEO GOLD потужністю до 230 Вт / м2, які взагалі не вимагають виготовлення стяжки, кабельний тепла підлога UNIMAT CORD потужністю до 200 Вт / м2, стрижневий тепла підлога UNIMAT BOOST потужністю до 160 Вт / м2 .

Теплі підлоги не рекомендується монтувати в утеплених лоджіях, де в холодну пору року немає різниці температур між зовнішнім і внутрішнім повітрям

Використання електричних теплих підлог для обігріву лоджій має свої особливості. Оскільки у таких конструкцій, як лоджії, зазвичай вищі тепловтрати, то проектувальникам слід в першу чергу подбати про якісне утеплення. І вже «за результатами утеплення» виконувати розрахунок.

Думка фахівця ГК K-Technologies

В середньому тепловтрати в приміщеннях багатоповерхових будинків складають 100 Вт / м2. У балконів і лоджій при хорошому утепленні тепловтрати рівні приблизно 120 ... 140 Вт / м2. У них рекомендується монтувати теплі підлоги з питомою потужністю 200 ... 230 Вт / м2 на площі не менше 95% від загального метражу приміщень. При цьому температура повітря на балконах буде близька до 21 ° С. Якщо лоджії погано утеплені, то крім теплих підлог бажано встановлювати додатково нагрівальні прилади. У цьому випадку також радимо використовувати теплі підлоги з питомою потужністю 200 ... 230 Вт / м2 на площі не менше 80% від загального метражу приміщення.

Що таке добре і що таке погано

До добре утепленою лоджіях можна віднести ті, на яких температура повітря всередині приміщення при вуличній температурі 0 ° С без додаткового опалення становить приблизно 10 ... 12 ° С.

У погано утеплених лоджіях температура повітря при вуличній температурі 0 ° С без додаткового опалення дорівнює 5 ° С.

В утеплених лоджіях практично немає різниці температур зовнішнього і внутрішнього повітря.

Похожие статьи:

  1. Стеклянные раковины для ванной комнаты: прозрачная роскошь
  2. Основні правила роботи з укладання підкладки під ламінат
  3. ​ Международный фестиваль боди-арта в Южной Корее