Вибір кондіціонера

Декабрь 15, 2016 – 11:09

Наша компанія успішно справляється з установкою кондиціонерів всіх типів, в тому числі теплового і вентиляційного устаткування. Лояльна цінова політика, якої дотримується керівництво організації, дозволяє реалізовувати спліт-системи по найбільш конкурентними цінами. Купити кондиціонер з установкою в Москві дуже просто: для цього досить визначитися з типом обладнання і зробити замовлення.

У нашій компанії якості всіх проведених робіт приділяється пильна увага. Безперебійна робота обладнання багато в чому (приблизно відсотків на 70) залежить від того, чи була дотримана технологія монтажу. Перед установкою наші фахівці уважно вивчають всі рекомендації виробника. Тому якщо ви вирішили купити кондиціонер в нашій компанії, то можна не переживати - його установка буде виконана у відповідності з усіма загальноприйнятими нормами і індивідуальних вимог виробника. Для цього існують Найбільш поширені схеми монтажу спліт систем. Продаж кондиціонерів недорого в Москві здійснюють деякі компанії. Ще менше тих, хто справляється зі своєю роботою на «відмінно». За статистикою, не менше 50% всіх звернень в сервісні центри пов'язані з помилками, які були допущені монтажниками. Довіртеся справжнім професіоналам своєї справи!

Вы можете посмотреть рейтинг кондиционеров 2017 и выбрать наиболее подходящий для себя.


Купити кондиціонер від провідних виробників за доступною і привабливою ціною хочуть багато. І ми надаємо вам таку можливість. В наявності представлено кліматичне обладнання Daikin, Panasonic, Toshiba, Systemair, Samsung і ін. Зважившись придбати спліт-систему саме у нас, ви отримуєте додаткові бонуси. Досить часто кондиціонери по акції продаються з істотними знижками. Ну, або установка обладнання додається в подарунок!

Кожен співробітник компанії пройшов відповідну підготовку та атестацію в центрах провідних виробників кліматичної техніки. Вони мають сертифікати, що підтверджують свою кваліфікацію. Здійснюючи монтаж обладнання, фахівці використовують витратні матеріали високої якості, імпортного чи вітчизняного виробництва.

Похожие статьи:

  1. Гаражні ворота
  2. Лиштви на вікна
  3. ​Чистка кондиціонерів
  4. Килимок для туриста