Вибери стелю самостійно

Май 29, 2017 – 07:30

Чим корисні рідкі шпалери?

Рідкі шпалери відмінно застосовні в процесі штукатурення. Це один із самих бюджетних видів стелі відразу після фарбування. За допомогою спеціального пістолета або кельми наносять рідкі шпалери з попередньо очищеної і поґрунтованої поверхнею. Для нанесення рідких шпалер розтирання абсолютно не потрібна, невелика маса штукатурки розтягується по поверхні кельмою. Перевагою є відсутність пилу, але винос меблів також обов'язковий.

Вывоз мусора киев, качественно, недорого. Обращайтесь за помощью к профессионалам!


Надати незвичайну фактуру, створити колірні поєднання і ефекти допоможуть рідкі шпалери. Це досить простий спосіб, для створення унікальності можна вибрати щось інше.
Підвісна стеляКаркасна конструкція підвісних стель дуже функціональна і практична. Ви можете вибрати найбільш підходящий матеріал за коштами і ваш смак, так як існує маса дизайнерських рішень для підвісної стелі.

До існуючого стелі кріплять жорсткий каркас з дерева і металу. Окремі модулі стелі можна з легкістю замінити під час ремонту, що є безсумнівним плюсом цього варіанту обробки.

Для освітлення і проведення комунікацій служить межпотолочное простір, яке знаходиться між старим і новим стелею. Простота і естетика - головні переваги такого варіанту обробки. Бувають накладні та вбудовані світильники. Неповторний вигляд квартирі може надати правильний вибір освітлення. Найрізноманітніші матеріали можуть використовуватися в якості модулів для підвісних стель. Виберіть матеріал відповідно до особистих переваг, але варто пам'ятати про переваги і недоліки кожного з матеріалів.

Похожие статьи:

  1. Як обрати гіпсокартон
  2. Кіпр Готель Акті Біч
  3. Хижі акваріумні рибки
  4. Як обрати велосипед
  5. Перестилання підлог