Виготовлення металоконструкцій

Декабрь 7, 2018 – 12:39

Асортимент нашої продукції заснований на наявних запитах сучасного ринку. На даний момент ми пропонуємо виготовлення та монтаж металоконструкцій для будівельної, сільськогосподарської, транспортної сфер, галузі машинобудування, електроенергетики і т.д.

Технологічні потужності підприємства дозволяють створювати вироби різних форм і розмірів. Ми маємо в своєму розпорядженні різноманітним верстатний парк, який забезпечує точність обробки сировини і повну відповідність всіх параметрів і якісних характеристик готових виробів.

Завод металоконструкцій ТБС здійснює виробництво металоконструкцій як за зразками, так і за готовими кресленнями.

Завдяки суворому відбору постачальників сировинних матеріалів ми можемо гарантувати відмінні експлуатаційні властивості виробів і, як результат, надійність виробів і доступні ціни. Серед інших переваг підприємства варто назвати:

новітні технології обробки металу;

участь у всьому технологічному процесі (починаючи від проектування і закінчуючи тестуванням виробів) тільки висококваліфікованих фахівців;

дотримання термінів виконання замовлень;

великий вибір додаткових послуг (гнучка, плазмова різка, оцинковка, фарбування та ін.);

значний досвід твори монтажних робіт (в тому числі по монтажу особливо габаритних і відповідальних конструкцій);

дотримання нормативів виробництва;

надання всієї необхідної документації.

На підприємстві використовується багатоступенева система контролю якості, яка базується на європейських стандартах.

Металоконструкції на замовлення

Завдяки металоконструкції від ТБС на замовлення, успішно вирішуються навіть нестандартні завдання, які стоять перед клієнтом. Навіть самі громіздкі і багатоелементні конструкції в нашому виконанні будуть повністю відповідати Вашим вимогам і умовами майбутньої експлуатації.

Підсумкова вартість залежить від обсягу та складності робіт. Детальну інформацію з цього питання Ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Похожие статьи:

  1. Виготовлення меблів на замовлення
  2. Котли опалення на твердому паливі
  3. Активний Відпочинок на Кіпрі
  4. Как провести ремонт в новостройке?