​Вихідні в Вірменії: що подивитися і чим зайнятися?

Январь 24, 2018 – 19:36

Гори, пристрасні чоловіки, коньяк, бастурма і лаваш ... І це не головне, що є в Вірменії. Чому варто обов'язково поїхати в цю країну?

Єреван, Арменія

Місцеві люблять говорити, що в світі налічується 11 мільйонів вірмен, і тільки 3 мільйони з них живуть у Вірменії. Тут все доброзичливі й чуйні. Якщо не будеш знати дорогу, тобі обов'язково її покажуть, а якщо треба, то і підвезуть до потрібного місця, і нагодують ще до того ж. Особливо гарні Аріса, палба з курячим м'ясом, сулугуні, лаваш і бастурма.

Если Вас интересует пластиковое окно расчет стоимости Вы можете найти на нашем сайте, цены на Вас приятно удивят.

Взагалі, в Єревані по-радянськи мило і затишно. Неширокі вулиці, посипані будинками-хрущовками (лише в деяких куточках міста є хмарочоси). Раритетні автомобілі, що рухаються в хаотичному потоці по вузьких дорогах. Багато дерев і зелені, в тіні яких завжди можна сховатися в спекотний день. На головній площі міста - Революції - фонтанчики з питною водою (до речі, в будинках з крана йде така ж чиста питна вода).

І чоловіки тут до сих пір знайомляться на вулиці. Можуть підійти до тебе і ненароком запитати, звідки ти родом, як тебе звати, а якщо дуже сподобаєшся - то і в зяті твоїй мамі відразу напроситися. А ще вони говорять, що шкіра у них кольору якісного коньяку. До речі, цей напій супроводжує вірмен все життя. Якщо хлопець прийшов робити пропозицію і батько нареченої згоден, то на стіл обов'язково ставлять пляшку коньяку. Народилася дитина - знову дістають коньяк. Проблеми з тиском - і тут лікарі прописують коньяк. Так що будеш в Єревані - здогадуєшся, що варто взяти в якості смачного сувеніра.

А все тому, що виноградники тут не гірше французьких або іспанських! А яке приголомшливе тут озеро Севан! Справжня місцева перлина. Сюди щодня (в будь-яку погоду) приїжджають туристи, щоб насолодитися приголомшливим видом і послухати «регіт» чайок. Тут завжди вітряно, тому, якщо вирішиш відправитися за гарними фотографіями до озера, не забудь прихопити з собою світшоти або бомбер. Вода в озері завжди крижана, але місцеві запевняють, що влітку деякі все-таки примудряються купатися. На березі, на однойменному півострові Севан, стоїть пам'ятник древнеармянского зодчества - монастир Севанаванк, побудували його монахи-відлюдники в кінці VIII століття. Вхід в нього вільний. Тут можна сховатися від пронизливого вітру і заодно «доторкнутися» до історії Вірменії.

Похожие статьи:

  1. ​Характеристики та особливості цементу М400
  2. ​Масаж в Таїланді. Як не нарватися на халтуру
  3. ​Силіконові килимки - корисний інвентар
  4. ​Райони Барселони: особливості та памятки