Все про Дрезден, Німеччина

Март 23, 2018 – 16:34

На кордоні Німеччини і Чехії розташувався дивно красиве старовинне місто Дрезден. Прекрасна архітектура, виконана в стилі бароко, заворожує своїм виглядом. Дрезден має багату історію, під час війни він був практично повністю зруйнований, тому місто довелося відновлювати заново, особливо історичну його частину. Дрезден по праву вважається містом високого мистецтва, тут зібрано безліч музеїв, де ви зможете побачити найдивовижніші культурні цінності.

Профессиональное создание сайтов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Складаючи свій екскурсійний маршрут, в першу чергу відвідайте Палац Цвінгер, який є представником саксонського бароко. Під час війни палац зазнав руйнування, але завдяки старанній і якісній роботі архітекторів вдалося відтворити його первісний вигляд. В даний час Палац Цвінгер вміщує в собі кілька важливих музеїв, одним з таких є Музей зброї, який також носить назву Збройна палата. У Цвінгері ви також зможете насолодитися унікальною колекцією картин, представленої в Дрезденської картинної галереї. Цікаво, що в Дрездені особлива увага приділяється церквам, всі споруди виконані в різному стилі, крім цього вони відрізняються ще й по релігійних напрямків.

У вас з'явиться унікальна можливість побачити найбільше панно з порцелянових плиток, яке носить горду назву «Княжа процесія», так як на ньому зображена ціла династія саксонських правителів. У Дрездені багато цікавих і пізнавальних місць, які захоплюють дух, а прогулянки по історичним вуличках подарують незабутнє враження.

Після екскурсійної програми саме час влаштувати шопінг. Завдяки тому, що ціни тут відносно невисокі, можна здійснювати покупки в своє задоволення, не боячись сильно витратитися. Найбільша кількість торгових точок, магазинів і універмагів зосереджено на Празькій вулиці, тут ви зможете знайти все найнеобхідніше. В кінці кожного сезону надаються шикарні знижки, які досягають 70%.

Якщо говорити про місцеву кухню, то традиційно в кафе і ресторанах подають печеню з яловичини, яке відрізняється своїм витонченим смаком. На десерт же подають пишну, смачну випічку з сиром та родзинками. У ресторанах ви зможете також спробувати кухні інших країн. Дрезден гарне місто із старовинною архітектурою, величними будівлями, прекрасною природою, все це приваблює туристів з усього світу.

Похожие статьи:

  1. Гвинти кріплення по ГОСТ
  2. Курорти Туреччини
  3. Кіпр Сезон для Відпочинку
  4. Мікроблейдінг брів