21 декабря 2020

Декабрь 21, 2020 – 13:04

Як купити кращий кондиціонер

Виберіть той, який підходить вашому будинку і економить ваші гроші. Вибір найкращого кондиціонера може виявитися складним завданням. Який розмір вам потрібен? Скільки буде коштувати робота і наскільки шумно? Ми допоможемо вам підібрати підходящу модель для вашого будинку. Ви можете замовити кондиціонери в Чернівцях за самою вигідною та доступною ціною.

види кондиціонерів

Спліт-система

Вони складаються з двох частин: внутрішнього блоку і зовнішнього блоку, з'єднаних трубами з газоподібним холодоагентом.

Мульти-спліт

Аналогічно спліт-системи, але з одним зовнішнім блоком, підключеним до двох або більше внутрішнім блокам. Підходить для двох або трьох кімнат, які розташовані досить близько одне до одного, особливо коли окремі спліт-системи або канальна система не підходять. Приблизно в тому ж ціновому діапазоні, що і на аналогічні роздільні спліт-системи.

канальний

У них є непомітний центральний блок, зазвичай розташований поза увагою на вашій даху, з'єднаний повітроводами з відведення повітря отворами і датчиками в кожній кімнаті.

Стіна / вікно

Єдиний коробчатий блок, який встановлюється у вікні або через зовнішню стіну. Підходить для кімнат і відкритих майданчиків до 50 м 2. Менші пристрої можна підключити до звичайної розетки; для більших може знадобитися додаткова проводка. Не так ефективно, як спліт-системи, але розумний бюджетний варіант

портативний

Єдиний блок, який можна переміщати з кімнати в кімнату в міру необхідності (але, як правило, нелегко). У більшості з них є гнучкий повітропровід, який необхідно прикріпити до вікна, щоб відводити тепло назовні. Підходить для кімнат в будинках, де вбудована опція неможлива (наприклад, якщо ви орендуєте). Не так ефективно, як спліт-системи.

Що таке кондиціонер зі зворотним циклом?

Кондиціонер зі зворотним циклом може не тільки охолодити, а й обігріти - насправді, це один з найдешевших способів обігріти будинок взимку.

В режимі охолодження кондиціонер спліт-системи забирає тепло з повітря в приміщенні і виводить його назовні через газоподібний холодоагент в трубах, що з'єднують внутрішній і зовнішній блоки. Зовнішній блок виділяє тепло і перекачує охолоджений холодоагент назад у внутрішній блок, де цикл триває. У режимі обігріву процес просто зворотний: теплова енергія витягується з зовнішнього повітря і прямує в приміщення (так, навіть в холодну погоду в зовнішньому повітрі присутня деяка теплова енергія).

Якщо вам потрібен кондиціонер тільки для охолодження влітку (наприклад, якщо ви живете в районі з м'якою зимою або у вас вже є інша система опалення), тоді кондиціонер тільки для охолодження може бути відповідним для вас.

Похожие статьи:

  1. ​Чистка кондиціонерів
  2. Кіпр Відпочинок з Дитиною
  3. Как купить хороший набор ножей