Як організувати поїздку до Таїланду самостійно

Февраль 27, 2017 – 19:36

Як поїхати самому в Таїланд, покроковий план організації поїздки в Таїланд від «а» до «я». Погода в Таїланді, маршрути по островом Таїланду, Бангкок, дешеві перельоти і вибір бюджетного готелю в Таїланді.

Поки більшість підбирає модель обігрівача в квартиру, прогресивна частина мандрівників підбирає варіанти перельотів в Південно-Східну Азію. Для початківців, кращий варіант - Таїланд, який вже в кінці листопада прощається з сезоном дощів і готовий необмежено приймати туристів.

Іноді мені здається, що Таїланд гумовий, скільки б туди народу не приїхало, в найвищий сезон на багатьох його пляжах можна насолоджуватися самотністю, морським прибоєм і шелестом пальм, попиваючи кокосовий сік.

Тури в Таїланд - найпопулярніше осіннє-зимовий напрямок і у туроператорів, в разі організованого туру грошей ви заплатите набагато більше. Але тут кожен вирішує сам, що важливіше.

Все що потрібно для організації самостійної подорожі до Таїланду, щоб вибрати напрямок, як дістатися, як знайти бюджетне житло, в яку пору року краще їхати до Таїланду, яка там погода, як переміщатися по країні і що є.

Ви можете придбати путівку до Тайланду на сайті: http://hottours.in.ua/catalog/tailand/, ціни Вас приємно здивують.


Варто зважитися і обійтися без посередників, організувати тур своєї мрії в Таїланд самостійно не набагато складніше ніж з'їздити самостійно в сусідню область з Києва, особливо з огляду на стан наших доріг. 11 годин комфортного перельоту - це по часу менше ніж деяких внутрішні маршрути по Україні - і ти забуваєш про свою холодній квартирі, ціною на газ і електроенергію. Головною проблемою на пару тижнів стає вибір із сотні найкрасивіших пляжів і вибір кафе в якому готують найсмачніший Том Ям. Поїхали, це не складно!
Погода в Таїланді і в яку пору року краще їхати відпочивати до Таїланду

З листопада по березень в Таїланді сухий і відносно прохолодний сезон, температура 28-30, дощів практично немає. Взагалі на різних островах погода може бути різною в один і той же час, наприклад на Самуї і Чанг в січні - березні велика ймовірність дощів, а на Пхукеті з кінця січня лютого - сухий сезон.

Якщо летимо в листопаді-березні - кращий вибір Пхукет, квітень-червень - однозначно краще острова Самуї або Чанг. Після першого візиту до Таїланду ситуація з погодою стане більш зрозумілою, прийде розуміння, що період дощів не такий страшний як його описують у турфірмах. Дощі якщо йдуть, то короткими великими порціями, часто вночі. Також може бути хмарно. Детально про погоду у Таїланді - Погода і сезони на островах Таїланду. Пхукет, Самуї, Чанг.

Транспорт в Таїланді

У Бангкоку основний спосіб пересування - таксі, воно там дешеве. Поїздка в будь-яке місце міста буде коштувати 5-10 доларів. Наполягайте, щоб таксист включав лічильник (Мітер). Якщо ловите таксі з руки в місті, не на зупинці таксі - швидше за все вас повезуть за договірну плату. На зупинках таксі зазвичай чергу, яка йде швидко - там все по лічильнику.

На островах самостійні туристи воліють мотобайк, оренда коштує близько 3-5 доларів в день. Досить рідних прав, міжнародні права НЕ потрібні.

Таксі на Самуї дорожче, ніж на Пхукеті або Чанг, альтернатива - тук-тук або місцевий транспорт сонгтео, типу нашої маршрутки. Поїздка на невеликі відстані обходиться приблизно в 1-2 долари. На Чанг - тук-тук і сонгтео, ціна така ж як на Самуї, краще об'єднуватися з кимось, якщо хочете поїхати на якийсь водоспад або дальній пляж.

Похожие статьи:

  1. Скляні двері - поле для дизайнерського уяви
  2. На оренді автомобіля можна заощадити
  3. Як зробити стяжку підлоги самостійно?