​Як отримати візу в Італію?

Февраль 14, 2018 – 08:47

Відкриття візи в Італію потрібно, якщо основною метою Вашої поїздки по Європі буде саме ця країна. Якщо потрібна була італійська віза, самостійно оформляючи візу, Ви, витратите багато сил і часу. Якщо Ви хочете знизити ризик відмови на візу в Італію і витратити мінімальну кількість зусиль при оформленні візи, Ви можете звернутися в наше агентство. Наші співробітники допоможуть Вам зібрати і заповнити документи на візу в Італію; наш кур'єр без особистої присутності в консульстві або в італійському візовому центрі в Санкт-Петербурзі подасть весь пакет документів; ми також отримаємо за Вас вже готову візу. Вам буде необхідно лише забрати її у нас в агентстві. Скільки роблять візу в Італію? Термін оформлення візи в Італію 4-5 робочих днів. Потрібна віза до Італії терміново, більш термінова віза оформляється 3 робочих дня в консульстві Італії.

Основною спеціалізацією компанії Intours - Міжнародний туризм є підбір міжнародних турів, бронювання готелів в будь-якій країні світу, а також замовлення і покупка авіаквитків і ж / д квитків. Для своїх клієнтів наша компанія також пропонує допомогу в оформленні закордонного паспорта або візи. Якщо Ви хочете відправитися в країну, де панувала античність, ми підберемо для Вас захоплюючий тур в Італію, морський круїз по Середземномор'ю, замовимо квитки і готель, а також підготуємо документи на візу в Італію.

Шенгенська віза в Італію відкриває доступ в усі 26 країни Шенгенської угоди. Оформлення шенгенської візи в Італію, в посольстві займає від 3-4 днів до 2 тижнів, тому ми настійно рекомендує подавати документи для італійської візи за кілька тижнів до поїздки. Короткострокова віза в Італію дає право перебування на території країни протягом 90 днів терміном на півроку. Буває кілька типів віз: транзитна віза в Італію, туристична віза в Італію, віза нареченої в Італію, транзитна віза в Італію, шенген віза в Італію ціна, віза в Італію на запрошення. Найбільш поширена туристична шенгенська віза в Італію Санкт-Петербург. Варто відзначити, що візи бувають однократними, дворазовими і багаторазовими, тобто дають можливість відвідати Італію кілька разів протягом дії терміну візи. Багаторазові візи (віза до Італії на рік і півроку, на 2 роки, на 3 роки) можна отримати лише, якщо у Вас протягом 24 місяців 2 рази була італійська віза або мультивізи шенген за останні два роки без порушень. Якщо Ви будете отримувати фінансову міжнародні виставки, то Вам буде потрібно бізнес-віза, а відповідно, і бізнес-тур.

Скориставшись послугами нашої компанії Ви зведете до мінімуму витрати своїх сил і нервів, на відміну від оформлення візи в Італію самостійно, а також знизите грошові витрати, Вам не буде потрібно заповнювати документи для італійської візи, Ви не будете задаватися питанням як оформити візу до Італії. До того ж, оперативність наших співробітників дозволить Вам отримати візу в Італію в найкоротші срокі.Отправьте заявку з нашого сайту, ми вам передзвонимо!

Похожие статьи:

  1. ​Що таке бутик-готель?
  2. ​Як відремонтувати стелю
  3. ​Окрема їдальня: дизайн
  4. ​Сицилія, Італія
  5. Як обрати велосипед