​Як святкують Новий рік в Китаї

Март 28, 2018 – 18:49

Всі країни відзначають Новий рік різними традиціями. У Китаї і дата свята інша, причому змінюється щорічно. Наприклад, в цьому році вона випадає на 7 лютого. Як правило, Новий рік тут настає з 21 січня до 20 лютого, триваючи 15 днів. Це свого роду фестиваль. В цей час на вулицях міста проходять карнавали. Китайський Новий рік називають Чунь цзе. Це свято - одне з головних.

І, звичайно, у жителів Китаю є власні традиції, які стосуються цього свята. Перед ним все китайці закривалися в своїх будинках, ховаючись від жахливого дракона, який з'їдав все живе. Але незабаром дізналися, що це чудовисько боїться червоного кольору. Тому з'явилася традиція святкувати Чунь цзе в червоному одязі.

Мало хто знає, що петарди підривають в Новий Рік за китайською традицією. У Чунь цзе з неба спускаються всі померлі. А щоб не впускати поганих духів до себе в будинку, китайці підривають петарди, а хороших пригощають бобами і рисом. Перед Новим роком важливо добре відмити будинок, а під час торжества забиратися заборонено. Коли духи пролітають навколо будинків, вони приносять пил, що знаменує щастя.

Главные достопримечательности Китая должен увидеть каждый уважающий себя турист.

В першу новорічну ніч не можна спати. Наступні п'ять днів обов'язково ходити в гості, але дарувати подарунки не прийнято. Після Нового року в гості необхідно брати два мандарина, таким чином хочуть багатства.

У Китаї Новий рік є родинним святом. Як тільки він закінчується, батьки дарують малюкам гроші в червоних конвертах або намисто з 100 монет. Святкові страви мають назви зі словами «Щастя», «Достаток». Зазвичай китайці на Новий рік готують рибу, м'ясо, соєвий сир тофу і, звичайно, цзяоцзи, що означає пельмені. В кінці фестивалю завжди масово запускають небесні ліхтарики ..

Похожие статьи:

  1. ​Чистка кондиціонерів
  2. ​Автоматика для опалення
  3. Нерухомість на Кіпрі Відгуки