​Як вибрати і купити хороші жалюзі?

Август 4, 2018 – 18:46

Жалюзі - це не розкіш, а необхідність для кожного будинку. Сонцезахисні системи не тільки захищають від яскравого сонячного світла, але і від цікавих поглядів з вулиці.

Однак з нелегким вибором доведеться зіткнутися кожному, хто бажає купити жалюзі в Самарі. Причина цього криється, по-перше, в величезному асортименті варіантів виробів, а по-друге, у великій кількості компаній, які пропонують установку сонцезахисних систем. Як розібратися в такому різноманітті і вибрати відповідну модель, розглянемо в цьому огляді.

Запоминающаяся пешеходная экскурсия по праге посетить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вертикальні - зазвичай зустрічаються в робочих кабінетах і громадських установах. Найчастіше бувають виготовлені з тканини або пластика. У деяких випадках на такі штори наноситься фотодрук - картинка або логотип компанії, які дозволяють оживити офіс або підкреслити його корпоративний стиль.

Горизонтальні - є класичним варіантом для будинку. Відмітна їх особливість в великому виборі матеріалів, які використовуються для виготовлення ламелей: пластик, дерево, алюміній.

Рулонні штори - є чимось середнім між шторами і жалюзі. Від перших вони запозичили тканинний матеріал, а від других - спосіб управління. Рулонні системи мають ряд безперечних достоїнств, а саме привабливий зовнішній вигляд, зручність у використанні, легкість і функціональність. До різновидів рулонних штор відносять систему «зебра» або «день-ніч», які дозволяють регулювати ступінь затемнення.

Модель «гофре» і «плісе» виготовлені з полотна, яке збирається в гармошку при відкриванні. Є стильним варіантом, який чудово підходить для мансардних і стельових вікон.

Японські штори являють собою особливий різновид вертикальних жалюзі, тільки замість ламелей складаються з окремих панелей, що розсовуються на карнизах.

Як вибрати і купити жалюзі?

Вибір сонцезахисної системи слід здійснювати в залежності від приміщення, де планується їх установка, від його розмірів, призначення, стилю і кількості світла. Наприклад, у ванній практичніше ставити жалюзі з пластика або алюмінію, в мінімалістському стилі краще зупинити вибір на невеликих рулонних штор, а вікно, що виходить на південну сторону добре завісити моделлю «зебра».

Варто пам'ятати, що жалюзі зазвичай не продаються готовими, а виготовляються на замовлення за розмірами ваших вікон плюс 2-3 см. Звичайно, можна виміряти проріз самому, але все ж, перш ніж замовляти рекомендується запросити майстра, який визначить габарити і правильно підбере довжину і ширину ваших нових штор.

Похожие статьи:

  1. Как выбрать и купить хорошие жалюзи?
  2. Як обрати міжкімнатні двері
  3. Як вибрати і купити металочерепицю?
  4. ​Як вибрати обробку стелі