Яка люстра найкраща?

Май 28, 2018 – 18:35

Скористайтеся підказками, щоб створити в будинку або квартирі прекрасне освітлення і досконалий дизайн.

На що обов'язково потрібно звернути увагу при виборі люстри в інтернет-магазині? Основними факторами, крім ціни, є:

дизайн;

потужність;

розміри;

тип кріплення;

тип освітлення.

КРАЩА ЛЮСТРА - Індивідуальна

Яка люстра найкраща?

Якісну і оригінальну люстру Ви можете купити на сайті svetilnikof.com.ua за найвигіднішою вартості на сьогоднішній день.

Універсальної відповіді на це питання не існує. Для кого-то це скромна недорога модель, для кого-то - розкішна і дорога. Але в будь-якому випадку при виборі люстри беруться до уваги конструктивні особливості приміщення (площа, конфігурація) і його інтер'єрне оформлення (стиль, колір, висота стель і т.д.). Також варто врахувати модні тенденції. До речі, у нас в продажу завжди «найсвіжіші» моделі!

Якщо вітальня оформлена в класичному стилі, придивіться до люстр з кришталевими або скляними підвісками. Якщо любите модерн або стиль хай-тек, а в Санкт-Петербурзі квартир з таким оформленням чимало, підберіть в каталозі люстру зі строгими геометричними формами. Обожнюєте все незвичайне і нестандартне? Зверніть увагу на яскраві сміливі люстри в стилі ф'южн.

РОЗРАХОВУЄМО ВІДПОВІДНУ ПОТУЖНІСТЬ

Щоб забезпечити комфортне освітлення, потрібно визначити потужність люстри. Загальна потужність світильника дорівнює сумі потужностей всіх використовуваних в ній ламп. Наприклад, якщо в люстрі 5 ламп по 60 Вт, то її загальна потужність - 300 Вт. Різні моделі відрізняються за кількістю ламп. Наприклад, в люстрі може бути встановлено кілька менш потужних або одна-дві потужних ламп (наприклад, на 100 або 150 Вт).

Як дізнатися, якої потужності купити люстру в вашому випадку? Проведіть приблизний розрахунок: за стандартами, щоб добре освітити 1 кв. м, потрібно:

для залу, їдальні - від 20 Вт;

для спальні - від 10 Вт;

для дитячої кімнати і для ванної - від 15 Вт.

ВІДКРИТІ І ЗАКРИТІ

Інтенсивність випромінюваного люстрою світла залежить від потужності ламп і конструкції світильника. Переглянувши фотографії в каталозі, можна вибрати люстру з відкритими, закритими або напіввідкритими плафонами.

Відкриті моделі підійдуть, якщо вам подобається яскравий направлене світло. Закриті - якщо вважаєте за краще м'яке і розсіяне освітлення.

Для виготовлення плафонів зазвичай використовують скло, кришталь, пластик або текстиль (абажури).

Для віталень краще купити люстру з відкритими або напіввідкритими плафонами (вони можуть бути спрямовані вгору або вниз). Або ефектні люстри-свічки під старовину, а в спальні відмінно виглядають абажури.

РОЗМІРИ

Занадто велика люстра «перевантажить» кімнату, а надто маленька загубиться. При визначенні потрібного розміру враховуються параметри приміщення - його площа і висота. Існує навіть математична формула для розрахунку оптимального розміру (діаметра) люстри: додайте ширину до довжини своєї кімнати в метрах і помножте це число на 10. Наприклад, для невеликої кімнати 3х4 м підійде люстра діаметром 70 см ((3 + 4) х 10).

Похожие статьи:

  1. Эйфелева башня
  2. Рекламные щиты
  3. Південна Корея
  4. ​Мансардні вікна
  5. Як обрати велосипед