​З чого побудувати дачний будинок

Август 8, 2018 – 06:29

Будинок за містом повинен бути комфортабельним, міцним, затишним і безпечним. Всі ці характеристики в значній мірі залежать від обраного будівельної сировини. Зовсім не обов'язково зводити будівлю своїми силами.

Сьогодні багато компаній пропонують проекти дачних будинків і займаються їх реалізацією. Вам залишиться тільки оплатити послуги. Але якщо ви вирішили почати будівництво самостійно, насамперед визначитеся з матеріалом.

цегла

Ваш будинок вийде міцним і довговічним. Він не буде боятися вогню, комах, дрібних гризунів, сонця і дощу. Чи вистоїть конструкція навіть при сильному урагані.

Вы можете купить специи borscht seasoning по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З недоліків треба відзначити невисокі теплоізоляційні властивості, ймовірність просідання і появи тріщин, а також дорожнечу через необхідність облаштування глибоко посадженого фундаменту.

дерево

Будинок з натурального матеріалу - ідеальне рішення для дачі. Це своєрідна фітотерапія, адже дерево виділяє в повітря фітонциди, корисні для здоров'я. Примітно, що сьогодні для будівництва використовується не масив, а оброблений матеріал, який протистоїть волозі, комахам та іншим зовнішнім факторам.

Але всі маніпуляції з деревиною не дають 100% захисту від розсихання і гниття, що є недоліком такого будинку. Крім того, матеріал досить дорогий, а тому будівництво вийде витратним.

пінобетон

Ці будинки коштують дешевше аналогів з цегли або дерева. До того ж практично повністю виключені їх недосконалості: пінобетон має невелику вагу, не вимагає глибокого облаштування фундаменту, не гниє, не розсихається, що не просідає і не горить.

А ось слабкі сторони матеріалу залежать від його різновиду. Наприклад, газосилікат тріскається, тоді як стандартний пінобетон витримує лише певну кількість циклів заморожування / розморожування.

Похожие статьи:

  1. Из чего построить дачный дом?
  2. Особливості каркасних будинків
  3. ​Що ж таке косметичний ремонт?
  4. 5 головних проблем будинку
  5. ​Топ-6 готелів з найкращим видом