​Завдання, що виконуються екскаваторами

Апрель 8, 2019 – 17:49

До недавнього часу екскаватори використовувалися лише з метою риття котлованів під велике будівництво. З можливостями сучасної техніки і величезної кількості пристосувань, які можна орендувати разом з екскаваторним технікою, види робіт з екскаваторами значно розширилися. Сьогодні оренда міні екскаватора необхідна також, щоб вирити невелику траншею за короткий проміжок часу або пересипати грунт для очищення території під будівництво. Різноманітність робіт велике, ми надаємо різні види навісного обладнання для екскаваторів за індивідуальним побажанням клієнтів.

Екскаватори, не без підстави, називають «земляний технікою», ці машини поділяються не лише за призначенням, але і по влаштуванню. Наприклад, на необхідну потужність орендованої техніки впливає глибина траншеї, яку необхідно вирити. Всі екскаватори, представлені в модельному ряду нашої компанії, відрізняються відповідним чином оформленою документацією з допуском до робіт. Наші досвідчені фахівці підготують техніку до роботи на якісному рівні, щоб не було збоїв і простоїв через вимушений ремонту. Наша техніка працює «як годинник» - точно і ефективно.

Щоб спростити вибір екскаваторів для наших замовників, розділимо цю важку техніку на основні види за рівнем призначення:

Баштові екскаватори. Незважаючи на величезні габарити цієї техніки, вона вважається універсальною, так як є «крокує» - може легко і швидко переміщатися з одного будівельного об'єкта на інший. Підйом стріли сягає 500 метрів висоти.

Екскаватори-планувальники. Цей вид техніки монтується на основу автомобільного шасі. Використовується для формування укосів насипу, для виїмок ґрунту при будівництві дорожніх трас.

Струг-екскаватори. Використовуються для будівництва на залізниці. Цими машинами можна очищати шляху, рівняти насипу і виконувати інші види робіт, для забезпечення безпеки пересування поїздів.

Траншейні екскаватори. Цей вид «земляний техніки» в свою чергу поділяється на два підвиди - на ланцюговому і роторном ходу. Використовуються для риття траншей на різну глибину, для прокладки магістральних трубопроводів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що

У нашій компанії можна замовити всі види екскаваторної техніки, як названої вище, так і необхідної для виконання робіт з особливих побажань клієнтів. Вартість орендованої техніки приємно дивує наших клієнтів, тому що наші ціни нижчі за ринкові, а характеристики пропонованої техніки найвищі.

Похожие статьи:

  1. ​Какие лучше выбирать игровые автоматы
  2. ​Казино Х Продюсер опасных игр
  3. ​Ресторан, що обертається на вершині гори
  4. ​Хвороби газону і способи лікування
  5. ​Как выбрать мужскую сумку на подарок?