Жіночий турнір з гольфу викликав інтерес у незвичайного вболівальника

Март 13, 2015 – 19:19Позавчора у Флориді гравці в гольф намагалися здійснювати подачі м'яча якомога акуратніше, так як їм доводилося маневрувати навколо величезного алігатора, який прохолоджувався на краю гольф-поля. Його зображення вже стало вірусним фото на багатьох сторінках соціальної мережі Facebook.
У гольф-клубі Myakka Pines, що в місті Енглвуд, розташованому на західному березі Флориди, жіночий турнір проходив за планом, тоді як рептилія завдовжки в 4 метри насолоджувалася безтурботним відпочинком на очах у всіх 100 учасників, як доповідає голова клубу Міккі Зада.


«Якби ми переставали грати через алігаторів, у нас ніколи б не було гравців», - продовжує керівниця.
Міккі сказала, що вчора вона весь день відповідала на запитання репортерів з приводу фотографії, зробленої одним з фотографів, які не відредагована вона в фото-редакторі, для того щоб алігатор здавався більше, ніж він є насправді.
«Пану вже далеко за 80 років. І він не знає, що таке Photoshop », - говорить Міккі.
Тоді як фотографію переглянуло у фейсбуці більше 200 000 чоловік, за відомостями представників клубу, це далеко не перший - і навіть не найбільший - алігатор, який з'являвся на їх гольф-поле.
«4,5-метровий Великий Джордж був у нас завсідником до тих пір, поки не помер», - сказала керівниця Myakka Pines.
«Незважаючи на майже щоденні відвідування нашого поля рептиліями, жодна з них жодного разу не напала на людину за всі 37 років існування нашого клубу, багато в чому завдяки суворій політиці спрямованої проти підгодовування алігаторів», - додає Міккі.
Небезпечні сутички між людиною і алігатором відбуваються головним чином через те, що люди починають давати тваринам їжу, як стверджують співробітники природоохоронних організацій Флориди.
«Новому гостю потрібно також буде дати прізвисько, але воно може швидко змінитися, - міркує Міккі, - а поки ми, напевно, назвемо його Вірус».

Похожие статьи:

  1. ​У Стамбулі скасували новорічні гуляння на площі Таксим
  2. Дизайнери вирішили найбільш спірне питання в економ-класі
  3. У болгарських готелях з інтернетом ні добре, ні погано
  4. Правильний вибір вікон при збільшеною вітрового навантаження
  5. Самостоятельное подключение водяного отопления