Звабливий Кіпр

Апрель 9, 2018 – 18:19

Кіпр - це острів краси і країна контрастів. Залиті сонцем пляжі, знайомі з різних фотографій привезеним з відпочинку і глянцевим журналам, є повною протилежністю кедровим лісах в гірських масивах. Тут ви знайдете і сучасні космополітичні міста і відокремлені села. Кіпр - це унікальний музей під відкритим небом. Історія людської діяльності налічує на Кіпрі десять тисячоліть. Романтичне минуле і сьогодення можна на власні очі побачити в збережених пам'ятках різних епох.

За легендою, створивши цей світ, Бог побачив всю красу і впустив від розчулення і захоплення сльозу, яка стала Середземним морем, води якого досі омивають берега Кіпру.

Відпочинок на Кіпрі

Широкий ассортимент помад для губ Вы можете найти на сайте https://mymakeup.com.ua/pomada по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кіпр майже весь рік осяяний променями сонця. З найвищої гори Олімпос відкривається захоплююча подих панорама живописних долин, диких ущелин, смарагдових лісів, великих виноградників на схилах гір, міських кварталів, снісходящій в невеликі бухти, і звивистих лінії пляжів, що омиваються хвилями.

Клімат на острові один з найсприятливіших в світі - в будь-який час року тут чудово. Відпочинок на Кіпрі сподобається любителям позасмагати на пляжі і покуштувати креветок в невеликій таверні, а також тим, хто віддає перевагу тиші захованих в горах православних монастирів. Екскурсійний відпочинок представлений, як правило, знайомством з етнографічним характером країни - виробництво вин, сирів, і іншими виробництвами. Мало хто втримається від відвідування античних руїн, храмів, святилищ, древніх гробниць. Взимку можна покататися на гірських лижах і сноуборді зі схилів гори Троодс. Є райони на Кіпрі, де більш розвинений молодіжний відпочинок або відпочинок з дітьми.

Любителі автомобільних подорожей залишаться в захваті від Кіпру. У цій країні всі найцікавіші місця знаходяться у відносній близькості і з'єднані сучасними автомагістралями.

Відпочинок на Кіпрі примітний ще й тим, що права туриста захищені на високому державному рівні. Закони цієї країни такі, що будь-яка фірма, що має партнера на кіпрській стороні, повинна гарантувати дотримання домовленостей, тому ситуації з неоплаченим трансфером або відсутністю броньованих місць в готелі виключаються. Турист відчуває себе в цілковитій безпеці ще й тому що рівень злочинності настільки незначний на Кіпрі, що можна говорити про його фактичну відсутність.

Тури на Кіпр

Тури на Кіпр стали одними з найперших напрямів для туристів нашої країни. Зараз, дивлячись на все розмаїття туристичних пропозицій в це важко повірити.

Вартість поїздки на Кіпр в середньому становить від 1000 до 2000 євро. Якщо розглядати варіанти «все включено», то вони обійдуться на 300-500 євро дорожче.

Вибираючи варіант для подорожі на Кіпр варто задуматися про те, чи треба замовляти готель з харчуванням, включеним в вартість. На острові досить багато ресторанчиків, таверн, закусочних і кафе, де можна покуштувати своєрідну кухню, властиву цій країні. Багато століть кулінарне мистецтво кіпріотів удосконалювалося так, щоб страви подобалися абсолютно всім. Дивно, що з таким ставленням ще не з'явилося кулінарних турів на Кіпр.

Як і в майже в усіх країнах на Кіпрі є сезони. Так для любителів пляжного відпочинку відмінно підійде весна і осінь (квітень-травень і вересень-жовтень), так як в цей час немає виснажливої літньої спеки, але море тепле. У цей період ціни на тури на Кіпр в готелі прибережної зони найдорожчі. З січня по березень на Кіпр з'їжджаються любителі зимових видів спорту. Найчастіше туристи поєднують кілька видів відпочинку. Дійсно, мало місць на землі, де покатавшись на лижах в горах, можна зануритися в теплу воду моря. З'єднання пляжного та екскурсійного відпочинку стало для багатьох стандартом. Все більшої популярності набуває поєднання відпочинку на Кіпрі з круїзом, наприклад в Ізраїль.

Іноді в продажу з'являються тури на Кіпр за спеціальною, дуже низькою ціною 200-300 євро. Відносно даних пропозицій рішення варто приймати якомога швидше, тому що вони дуже швидко розкуповуються. Те ж саме відноситься і до пропозицій на гарячі путівки.

Похожие статьи:

  1. Подорож на Кіпр
  2. відпочинок Кіпр
  3. Эйфелева башня