​Абразивні матеріали, зачисні інструменти

Август 16, 2018 – 14:38

Абразивні, полірувальні, алмазні інструменти для обробки металевих, дерев'яних, мінеральних матеріалів і лакових поверхонь. Витратні матеріали призначені для всіх типів відрізних, шліфувальних машин, верстатів і ручної обробки поверхні. Професійні інструменти за доступними цінами .

Интересная информация об абразивных кругах на сайте ticapac.pp.ua в свободном доступе.

Популярні інструменти каталогу:

Відрізні круги Kronenflex фірми KLINGSPOR

Відрізні круги Kronenflex - на практиці довели свою якість і отримали визнання у всьому світі. Висока якість, оптимальна ціна, широкий спектр оброблюваних матеріалів (по металу, по нержавіючої сталі, по алюмінію, по каменю) забезпечують хорошу можливість досягти максимально ефективного результату. 

Пелюсткові шліфувальні круги

Пелюсткові круги ідеально підходять для попередньої і фінішної шліфовки поверхні різного типу. Пелюсткові шліфувальні круги KLINGSPOR для ручних шліфувальних машин і верстатів по праву вважаються у професіоналів одними з найкращих.

Круг пелюстковий торцевої володіє високою зносостійкістю

Одним з важливих переваг шліфувальних дисків вважається їх здатність до тривалого застосування. І, хоча, так чи інакше, вони зношуються, термін зносу залежить від якості матеріалів. Практика показує, що коло пелюстковий торцевої, який пропонуємо ми, працюють ефективно і служать - довго.

Шліфувальні кола від обдирання до найделікатніших випадків

Судячи з результатів роботи, які демонструють шліфувальні круги KLINGSPOR, відразу видно, що з їх допомогою можна сміливо ставити і виконувати найскладніші, навіть делікатні завдання. Шліфувальні самоліпучіе кола Клингспор на велкро основі чудово зарекомендували себе у всіх промислових областях.

Зачисні круги і обдирні диски Kronenflex

Пористі зачисні круги, здатні делікатно зачищати поверхню до твердої основи. Обдирні диски Kronenflex здатні витримувати високі навантаження. Не випадково Клингспор виробляє відразу кілька категорій обдирні кіл Kronenflex: Extra, Supra і Special. Кожна з категорій спрямована на досягнення цілей, поставлених для обробки матеріалів, що вимагають особливого підходу.

Шліфувальна шкурка - основна складова для шліфувальних інструментів Klingspor

Основою для багатьох шліфувальних інструментів на гнучкій основі є шліфувальна шкурка. Вона проводиться на головному заводі в Німеччині. Надалі з неї виробляють рулони, стрічки, круги, головки, листи на тканинній і паперовій основі (наждачний папір). 

Шліфувальна стрічка для верстатів і шлифмашинок

Якщо говорити про прагнення досягти максимального комфорту, то важливим фактором є така обставина, як якість стику. Саме це відчуття дає нескінченна стрічка Klingspor, особливості якої дозволяють працювати з нею і у вільній зоні, і контактним черевиком, і контактним роликом, використовувати на верстатах, шліфувальної машині.

Фіброві кола - чорнова обробка, очищення від іржі, зачистка шва

Фіброві кола мають відразу цілим рядом видатних достоїнств. Вони служать довго, мають низьку собівартість і забезпечують при цьому високу продуктивність

Похожие статьи:

  1. ​Укладання плитки у ванній своїми руками
  2. Какие бывают электрические инструменты
  3. ​Правила безпеки в Іспанії для туристів
  4. ​Детали интерьера в граните и мраморе