​Чи можна укладати ламінат на лінолеум?

Октябрь 6, 2017 – 17:06

Роблячи ремонт, багато людей замислюються, чи варто застосовувати ламінат. За словами фахівців, не треба докладати багато зусиль, щоб укласти це покриття. Достатньо лише дотримуватися рекомендацій.

Насправді це не зовсім так, і часто, коли люди використовують ламінат при ремонті квартири, у них виникають серйозні проблеми. Щоб запобігти цю ситуацію, треба знати не тільки, як правильно укладати підлогове покриття. Необхідно і знання правил його експлуатації.

Якщо підлога з ламінату укласти неправильно, то він буде скрипіти, розхитуватися і ламатися. Через деякий час в покритті з'являться щілини, через які проникає волога і пил. Такі наслідки порушення рекомендацій. Часто причиною неполадок буває той факт, що люди неправильно підготували підлогу до монтажу ламінату.

Купить проходной изолятор по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для чого укладають ламінат на лінолеум?

Отже, в яких випадках можна використовувати ламінат, роблячи ремонт у приміщенні? Це питання багатьом здасться дивним, тому що зазвичай стару підлогу прийнято демонтувати. Ось тільки відповідне будівельним правилам покриття можна застосовувати як підкладку, яка здатна гасити звуковий резонанс, властивий полам з ламінату.

Тоді господареві квартири краще не витрачати гроші на придбання спеціального матеріалу. Це ж твердження відноситься до прошарку. Її краще встановлювати в багатоквартирних будинках, де шум може перешкодити сусідам.

Лінолеум здатний зберігати тепло. Це важливо для тих, хто живе на перших поверхах. Значить, можна заощадити, використовуючи лінолеум, як підкладку під нове покриття, не тільки під час укладання, але і при подальшому його використанні.

Лінолеум як основна підкладка

Щоб ламінат, настелений на лінолеум, передчасно не зношувався, треба дотримуватися наступних правил. Так, у поверхні підлоги, на який постелений лінолеум, не повинно бути вигинів і западин. Пам'ятайте, що необхідно стежити за чистотою підкладки. Лінолеум потрібно як слід прикріпити до основи.

Далі необхідно зайнятися ізоляцією. Вона потрібна, щоб підвищити здатність статі зберігати тепло, а також для захисту від шуму. Товщина спеціальної прошарку повинна бути більше двох міліметрів. Ізоляційна прошарок повинна розташовуватися поперек дощок з ламінату.

Можна по-різному відповісти на питання, чи можна використовувати лінолеум як основу під ламінат. Впливає на це його вік. Не можна використовувати зношений лінолеум. В такому випадку краще демонтувати покриття і відшліфувати бетонну основу. Можна оновити бетонну стяжку.

Якщо ж матеріал ще міцний, але його випустили кілька десятків років тому, то термін експлуатації закінчився. Також за кілька років під ним встигли з'явитися різні мікроорганізми, що руйнують будматеріали, грибки та пліснява. Така підлога краще демонтувати, адже перераховані вище паразити шкодять людському здоров'ю.

Похожие статьи:

  1. Що потрібно знати про новий лінолеумі?
  2. ​Неземные ландшафты Каппадокии
  3. ​Силіконові килимки - корисний інвентар
  4. Мобильное приложение казино Фреш
  5. ​Болезни газона и способы лечения