Додаткові переваги однокамерних склопакетів

Апрель 9, 2017 – 10:13На думку більшості фахівців, віконні профілі Рехау з однією камерою відрізняються максимально тривалим терміном експлуатації. Справа в тому, що в порівнянні із двокамерними їх маса в середньому в півтора рази нижче. Саме тому знижується навантаження на фурнітуру, стулку, раму, зменшується ймовірність того, що профіль «провіснет». Це означає, що заміна склопакетів на нові знадобиться набагато пізніше.
Такий параметр однокамерною конструкції, як її низька маса, стає значущим і в тому випадку, якщо має бути підйом конструкції на верхні поверхи будівлі при непрацюючому ліфті.
У числі позитивних властивостей вікна з однією камерою - висока світлопроникність, що особливо важливо в приміщеннях, де рівень природного освітлення недостатній.

Вы можете подобрать светодиодный светильник по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.На окрему увагу заслуговують енергозберігаючі профілі з однією камерою. Їх вартість трохи вище стандартних. Але купити склопакети в СПб дешево можливо, якщо скористатися акційними пропозиціями і знижками. Енергозберігаючі вікна з однією камерою можуть зберегти на 25% більше тепла, ніж з двома. При цьому перші значно легше. Під час виробництва склопакетів на них з внутрішньої сторони наноситься спеціальне найтонше напилення, жодним чином не впливає на прозорість конструкції. Така поверхня має більш високу температуру в холодну пору року, ніж у стандартної системи. Це важливо в тому випадку, якщо на підвіконні стоять живі рослини.

Таким чином, енергозберігаючі однокамерні профілі є компромісним варіантом для тих, хто сумнівається при виборі між одно- і двокамерними. Незалежно від прийнятого рішення, установка і регулювання склопакетів повинна проводитися фахівцем, що має відповідну кваліфікацію і все необхідне обладнання. Це стане гарантією безпроблемної експлуатації вікна в майбутньому.

Похожие статьи:

  1. Технологія будівництва каркасних будинків
  2. О месте Экскурсии по Собору Парижской Богоматери
  3. Міжкімнатні перегородки з газоблоків
  4. Двокамерний склопакет
  5. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты