Герметик для швів

Февраль 27, 2017 – 19:23

Герметик для швів Акцент-136 - унікальний продукт для внутрішніх і зовнішніх робіт, повністю готовий до використання. Відрізняється високою еластичністю, стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів, і при цьому екологічним складом, що дозволяє також і внутрішнє застосування. І все ж утеплення дерев'яного будинку зовні - основна сфера робіт, в якій використовується Акцент 136.

Вы можете приобрести герметик акцент 136 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Продукт ідеальний для використання в системі «тепла шов». Добре підходить для приватних будинків, котеджів, лазень і саун. Надійно закладає шви і тріщини в масиві колод і між ними, захищає торці і стики від подальшого руйнування. З герметиком Акцент 136 - ніякого холоду, протягів і промерзання стін. Також ви забудете про такі проблеми, як вогкість, цвіль і шкідливі мікроорганізми. Герметик збереже здоровий мікроклімат в будинку і зробить ваше життя в ньому ще більш комфортною.

У нас шовний герметик Акцент представлений в різних відтінках і в широкому спектрі фасування. Купити його можна як оптом, так і в роздріб за привабливою ціною. До речі, тим самим ви істотно економите на додатковому захисті дерева і оздоблювальних роботах. Тому купити герметик Акцент 136 - вигідно подвійно!

Акцент 136 купити за найнижчою ціною від 199,3 руб. можна в інтернет магазині герметиків Laurex e-shop.

Розрахувати витрата Ви можете скориставшись нашим калькулятором витрати герметика а так само скористатися спеціальними пропозиціями або АКЦІЯМИ.

Похожие статьи:

  1. Пелетний котел
  2. Як обрати велосипед
  3. Перестилання підлог
  4. Эйфелева башня
  5. Продаж квартир