​Ліпнина з поліуретану та її характеристики

Февраль 21, 2019 – 18:30

Ліпнина - унікальний декоративний матеріал, призначений для створення елегантного і незвичайного інтер'єру. В останні роки для її виготовлення активно використовують поліуретан.

Ліпнина З його допомогою виробникам вдається реалізувати неповторні вензелі, витончені лінії, які здатні привнести в оздоблення кімнат індивідуальність і оригінальність. Незважаючи на те, що даний вид обробки з'явився багато десятиліть тому, він і сьогодні не втрачає своєї актуальності.

Вы можете приобрести качественные измерительные трансформаторы напряжения по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сучасні види ліплення відрізняються формою, параметрами, малюнками. Спочатку декор виготовлявся з гіпсу. Але цей тип сировини досить складний в обробці, а готові матеріали мають деякі недоліки, наприклад, велику вагу. З появою поліуретану все мінуси ліпнини вдалося ліквідувати. Вироби прості в монтажі. Завдяки легкій вазі і чудовим експлуатаційним якостям їх можна використовувати без обмежень.

Ключові переваги застосування ліпнини в сучасних інтер'єрах

Якісна ліпнина з поліуретану не жовтіє і не розтріскується протягом всього терміну експлуатації. Особливо цікаво вона виглядає в кімнатах з низькими стелями. Декор не перевантажує простір.

Сучасна поліуретанова ліпнина відрізняється доступною вартістю. З її допомогою можна вміло замаскувати дефекти на стінах і стелі - тріщини, зазори, перепади.

До числа інших переваг можна віднести наступне:

 • простота монтажу і догляду;
 • екологічна безпека;
 • чудова стійкість перед механічним впливом, вологою, ультрафіолетом і температурними коливаннями.
 • Якщо говорити про недоліки, то їх небагато. Сюди відносяться пожежна нестійкість і злегка обмежений вибір малюнків і форм.

  Поширені варіанти декору з ліпнини

  У сучасних будинках і квартирах ліпнина найчастіше застосовується для прикраси карнизів. Стель і стін, наличників і порталів, колон і арок. При необхідності обробку можна пофарбувати. Популярні форми ліпнини - капітелі, піастри, гірлянди, медальйони. На особливу увагу заслуговують великі ліпні композиції, які можуть займати практично всю стіну. Вони збираються з безлічі елементів. Як правило, подібні варіанти обробки виробляються тільки під замовлення. У будь-якому випадку поліуретанова ліпнина здатна надати приміщенню аристократизм, підкресливши чудовий смак і почуття стилю господаря.

  Похожие статьи:

  1. ​Правила безпеки в Іспанії для туристів
  2. ​Як знайти дешеві авіаквитки
  3. ​ Система вирівнювання плитки 3d хрестики
  4. Казино ​SOL: основные характеристики