Мертве море, бруд і пустеля

Январь 25, 2018 – 17:13

Мертве море, мабуть, найкраще природне спа в світі. Тут можна повноцінно релаксувати тиждень. Або заїхати на кілька годин під час подорожі по Ізраїлю.

МЕРТВЕ МОРЕ

Качественная канва с нанесенным рисунком купить украина огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Ірина Шейк з подругою на Мертвому морі

ІРИНА ШЕЙК З ПОДРУГОЮ НА МЕРТВОМУ МОРЕ

Таксі з аеропорту «Бен Гуріон» коштує близько 500 шекелів (8 т. Р.), Але раджу поторгуватися, їхати-то всього дві години. А ще можна дістатися на автобусі всього за 50 шекелів (800 р.). На курорті головна розвага - це саме Мертве море. Так що вибирай готель ближче до берега.

Це незвичайне море, і тут потрібно дотримуватися кількох важливих правил.

Купатися можна тільки на обладнаних пляжах. В інших місцях бувають хиткі піски і провали, так що не ризикуй.

Як би не хотілося, але пірнати з розбігу тут теж не можна. І взагалі, чи не пірнай і не три очі у воді. Щипати буде так, що на твої крики збіжиться півкраїни.

Перебувати у воді можна не більш 20 хвилин, і потім обов'язково потрібно прийняти душ (він є на кожному пляжі, як і годинник, щоб стежити за часом).

Перед купанням ні в якому разі не голи ноги й інші частини тіла (знову ж буде щипати). А якщо є ранки на тілі, змасти їх вазеліном або жирним кремом. Я сильно натерла ноги, і цей лайфхак мене врятував.

А тепер про приємне. Якщо ти, як і я, боїшся будь живності у воді, то Мертве море для тебе! Воно адже «мертве», і тут нікого і нічого крім мінералів і солей. А ще вода, повітря і бруд настільки корисні, що люди з усього світу приїжджають на лікування і б'юті-процедури. До речі, Ірина Шейк цього літа приходила в форму після пологів і відпочивала у колі друзів чи тут.

Ірина Шейк з друзями на Мертвому морі

ІРИНА ШЕЙК З ДРУЗЯМИ НА МЕРТВОМУ МОРЕ

Порядок дій такий. Встаєш раніше і йдеш милуватися сходом сонця. Мертве море особливо красиво вранці: напівпорожній білий соляної пляж, прозора вода і вид на гори. Захопи пакетик з готовою б'юті-брудом (продається на кожному розі за 5-10 шекелів, 100-150 р.). Це чарівне суперзасіб - зменшує запалення і підтягує шкіру, бореться з целюлітом і зайвою вагою і навіть волосся зміцнює. До речі, ще й прекрасний сувенір. Сміливо обмазують нею з голови до ніг і тримай близько 10-30 хвилин. Потім йди змивати в море (крім голови, звичайно).

мертве море

Поплавати правда не вийде. Вода чим далі від берега, тим щільніше і нагадує по консистенції масло. Зате можна сидіти, лежати і стояти, не торкаючись дна. Після всього однієї такої маски на все тіло я відчула, як шкіра стала більш пружною. Занудьгуєш на пляжі, вибирай будь-яку з безлічі спа-процедур в салоні або готелі. Помилитися з вибором неможливо, тому що тут дуже високий рівень підготовки персоналу. І звичайно, відмінна косметика на основі мінералів Мертвого моря.

Похожие статьи:

  1. Матова натяжна стеля
  2. Сатинові натяжні стелі
  3. ​Як вибрати обробку стелі
  4. Переваги газону в рулонах