Монастир Монсеррат

Август 20, 2017 – 11:12

У монастиря дуже розвинена туристична інфраструктура, опинившись нагорі, ви відразу дізнаєтеся, що на його території є і ресторан, і готель, і музей.

Об'єкти монастиря Монсеррат

Я майже впевнена, що свій огляд ви почнете з Базиліки Діви Марії Монсерратська, вона перша звертає на себе увагу. Своєю архітектурою і оздобленням, і чергою з бажаючих доторкнутися до реліквії монастиря і всієї Каталонії - Чорної Діві Монсерратська.

Монастир Монсеррат. Барселона

Комфортабельный Харьков Севастополь. Автобус в Крым на отдых. Отправление каждый день. Цена на услуги Вас приятно удивит.

Чорна Діва Монсерратська

Поспішити в Базиліку також варто і тим, хто бажає почути спів Монсерратська хору хлопчиків, яке має місце бути щодня в 13-00 (крім різдвяних і деяких інших свят). Ну а після вже можна неспішно оглянути всі інші об'єкти.

Монастир Монсеррат. Барселона

Монастир Монсеррат. базиліка

Гори Монсеррат - не тільки католицька святиня, а й просто прекрасне місце для будь-якого виду піших прогулянок. Маршрутів навколо абатства досить багато, варто лише вибрати в якому напрямку відправитися. До речі, відразу можна і не побачити, але в Монсеррате є ще цілих 2 фунікулера. Вони то якраз і доставляють всіх бажаючих до початку самих мальовничих гірських стежок. Один з них Sant Cova опустить вас трохи нижче рівня монастиря, другий - Sant Joan - підніме на запаморочливу висоту.

Монастир Монсеррат. фунікулер

Виглядає трохи страхітливо, правда? Чесно кажучи, ми не піднімалися нагору, ми зробили саму безглузду помилку на світлі: забули, що в горах завжди набагато холодніше, ніж в місті, тому, чесно кажучи, ця поїздка могла б принести нам набагато більше задоволення і вражень. Судячи з тих фотографій, що я бачила в мережі, види зверху відкриваються ні з чим не порівнянні. Не повторюйте наших помилок!

Монастир Монсеррат. пішохідні маршрути

Як я вже говорила, Монсеррат дуже туристичне місце, тут кілька великих магазинів, що продають сувеніри з символікою абатства, а також пропонують продукти, вироблені ченцями. До них відносяться різні лікери та вина, в тому числі знаменита Ратафія, шоколад і мед, сир і ще багато багато різної смакоти в красивих упаковках.

Похожие статьи:

  1. Туристичний Ізраїль
  2. Рекламные щиты
  3. Як обрати велосипед
  4. Перестилання підлог