Монтаж даху над балконом

Апрель 18, 2017 – 13:56

Монтаж даху над балконом з вартості істотно нижче, ніж повне скління. Нерідко його установка є першим етапом облаштування - з часом власник квартири може встановити пластикові або алюмінієві бічні конструкції. Разом з дахом вони складуть єдиний гармонійний елемент будівлі.

Долгосрочная аренда квартир в Харькове по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Важливим моментом є вибір матеріалів для виготовлення. Фахівці нашої компанії дуже педантично підходять до цього питання - всі металеві елементи мають шар спеціальною антикорозійною захисту, кріпильний матеріал володіє достатнім запасом міцності.
Як замовити монтаж даху над балконом?
Утеплення даху над балконом

Процедура оформлення заявки проста - від клієнта вимагається лише вказати адресу і бажаний час приїзду зморщок. Вся робота буде складатися з наступних етапів:

Замір і узгодження форми конструкції. Представник компанії проконсультує про експлуатаційні можливості того чи іншого матеріалу, порадить оптимальний варіант установки.
Підписання договору на монтаж даху над балконом, в якому будуть вказані всі параметри, терміни, вартість і гарантійні зобов'язання.
Проведення настановних робіт. Рекомендується звільнити балкон від всіх предметів для забезпечення вільного доступу працівникам.

Починаючи від моменту дзвінка і до установки проходить кілька днів. Результатом стане сучасний, естетичний і функціональний навіс, під яким можна не тільки зберігати речі, але і зустрічати ранок з чашкою кави (або чаю).

Виникли питання? Телефонуйте! Наші консультанти відповідять на них професійно і в повній мірі!

Похожие статьи:

  1. Площа Мотійки в Кракові
  2. ​Монтаж чорнової підлоги
  3. ​Автоматика для опалення
  4. Двокамерний склопакет