Найвищі статуї світу

Май 11, 2018 – 19:17

Людство з найдавніших часів прагнуло будувати величні статуї і будівлі, прагнучи переплюнути всіх інших. Як тільки не перекручувалися архітектори, щоб побудувати гігантські статуї, але далеко не всі з них простояли до сьогоднішніх днів. З тих, що залишилися Tourists Journal склав добірку з найвищих статуй у світі.

Статуя Чингісхана 50 метрів (Монголія). Пам'ятник Чингисхану стоїть на двоповерховому комплексі, в якому розташовані музей, ресторан і художня галерея.

Как сделать фундамент узнайте прямо сейчас абсолютно бесплатно.

Статуя «Робітник і колгоспниця» 58 метрів (Москва, Росія).

Колона перемоги 66.89 метра (Берлін, Німеччина). Колона була побудована ще в 1873 році на честь перемоги Пруссії в Датської війні.

Статуя Свободи 93 метра (Нью-Йорк, США). Знаменита статуя була створена у Франції, а в США потрапила по частинах, де і була зібрана в подарунок від французького монарха.

«Петро 1» 98 метрів (Москва, Росія). Ця статуя могла б бути присвячена Колумбу, якби свого часу американці погодилися її купити, але історія склалася інакше.

Статуя Христа 103 метра (Лісабон, Португалія).

Гуаньинь 108 метрів (Хайнань, Китай). Це азіатський аналог Статуї Свободи, тільки його слоганами є: мудрість і миролюбність, на відміну від демократії і свободи її Нью-Йоркського аналога.

Laykyun Setkyar 130 метрів (М'янма). Позолочені пластини цього великого Будди піднімалися і монтувалися вручну, незважаючи на те, що статуя була побудована в 2008 році, мабуть, давньоєгипетські технології будівництва як і раніше подекуди ще використовуються.

І нарешті, найбільша статуя в світі: «Будда Весняного Храму» 153 метри зросту (Китай). Для її будівництва було витрачено 108 кілограм золота, 15 000 стали і 33 тонни міді.

Nayvyshchi

Похожие статьи:

  1. ​Ремонт вітальні
  2. ​Самі сонячні пляжі світу
  3. ​Про місце Версаль
  4. Найвищі статуї світу
  5. ​Моноліт в будівництві