​НЕЗВІДАНА АНГЛІЯ: ДЕНЬ В БАТ

Сентябрь 26, 2017 – 18:55

Бат - невеликий чарівне містечко в 1,5 годинах їзди від Лондона, де варто побувати. Однакові кам'яні будиночки в георгіанському стилі (який ми любимо називати просто - англійська) одночасно прикрашають і наділяють місто духом старовини. Атмосфера така щільна і відчутна, що можна помацати її руками.

З античних віків Бат знаменитий цілющими бальнеологічними джерелами (сама назва міста, перекладається з англійської як «баня»). Найвідоміша пам'ятка - римські терми віком понад 2000 років. Тут до сих пір діють гарячі мінеральні джерела, які більше в світі ніде не зустрічаються, а воду з них подають в ресторані при музеї.

Вам нравится путешествовать? Тогда турагентство "Любой каприз" с радостью поможет Вам в этом. Цены на путевки Вас приятно удивят. 

Ми розповімо вам, як прожити цікавий день в цьому чудовому місті.

Маршрут рекомендуємо неодмінно піший - дорога від вокзалу до центру міста займе не більше десяти хвилин.

Неперевершена краса моста прославилася на всю Британію. Pulteney Bridge названий на честь дружини місцевого аристократа, якому належали відокремлені водою землі навпроти основної частини міста.

За зразок взято відразу два італійських моста - Старий міст у Флоренції та міст Ріальто в Венеції. По обидва боки мосту розташовувався ряд приміщень, які використовуються переважно під магазини.

У чому унікальність:

Міст забудований з двох сторін. По обидва його боки тягнеться ряд старовинних магазинів-крамниць. Це велика рідкість: у світі існує всього чотири таких моста. Самі лавки чарівні - збереглися з 18 століття і заповнені всякою всячиною.

Обидві сторони моста асиметричні. З південного боку зроблений парадний фасад з арками і облицюванням. З північної сторони - облицювання немає, верхній частині теж, замість них видно різноманітні задвірки магазинів, які нагадують сільські вулиці.

"Родзинка" моста Палтні в тому, що магазини на північній стороні ширше моста і частково висять задньою частиною над водою, спираючись на балки. Видовище ні на що не схоже, обов'язково огляньте обидві сторони моста.

Під час прогулянки по мосту, загляньте в магазинчики і попийте чай з молоком в одній з крамниць на північній частині мосту.

Площа Серкус вдає із себе три триповерхових будівлі у формі півмісяця, збудовані в архітектурний комплекс за образом і подобою римського Колізею в 1768 році.

Джон Вуд-старший - автор проекту, але задумка була реалізована його сином. Будинки серкус вважаються красивими в країні, ЮНЕСКО включив площа в список Всесвітньої спадщини людства.

Обійдіть навколо цього архітектурного півмісяця, придивіться до фасадів - вони прикрашені колонадами, - а на фризах видно різьблені і декоративні елементи, в тому числі і з масонською символікою.

Площа розташована в самому центрі Бата, від якої променями розходяться міські вулиці.

Похожие статьи:

  1. ​Системы капельного полива
  2. ​Блэкджек в онлайн-казино
  3. СІЛЬСЬКА ШВЕЦІЯ: ДЕ ПОЇСТИ