Інтернет-магазин саджанців

Май 19, 2017 – 07:47

Шановні Друзі, ласкаво просимо в інтернет-магазин саджанців. Уже близько десяти років ми вирощуємо і пропонуємо різні рослини як для початківців садівників, любителів живої краси на своїй ділянці, пропозиції фермерам по закладці садів, співпрацюємо з ландшафтними дизайнерами, садовими центрами. 

Различные саженцы купить в украине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вирощуємо величезна кількість плодових дерев. Розширюємо асортимент, закуповуємо новинки на розведення як в Україні так і за кордоном. Останнім часом одні з найбільш затребуваних видів, дуже цінних для організму людини це саджанці ягідних кущів. Щороку ми покращуємо сервіс нашого магазину, більше контролю над якістю вирощуваних рослин, при викопуванні і упаковці. В результаті багаторічної роботи ми зібрали величезну колекцію - прекрасні саджанці троянд. Співпрацюємо заслуженими виробниками нових столових та кішмішних форм, з вітчизняними селекціонерами, виноградарями любителями із закупівлі та розведення нових сортів кращі саджанці винограду. Нашими клієнтами по закупкам оптом є багато інших закладів і компанії працюють в нашому сегменті. Посадка рослин з відкритою кореневою здійснюється восени і навесні, саджанці в контейнерах оптом і в роздріб, краща ціна в інтернеті ми відправляємо на протязі усього теплого часу року.
Детальний опис і професійні консультації наших менеджерів допоможуть вам зробити правильний вибір. Відправляємо саджанці поштою по всій території України.

Похожие статьи:

  1. Переваги кутових диванів
  2. Латиноамериканські танці
  3. Інтернет-зоомагазин