.................

Январь 11, 2018 – 18:30

ОАЕ - місце для спокійного відпочинку

Об'єднані Арабські Емірати (далі ОАЕ) знаходяться в Західній Азії на Аравійському півострові. Це держава складається з семи невеликих князівств: Абу-Дабі, Дубай, Аджман, Фуджейра, Шарджа, Рас-аль-Хайма, Умм-Аль-Кувейн. Столицею є м Абу-Дабі. Корінне населення тут араби. В ОАЕ живе і працює дуже багато іноземних громадян - європейців, американців, пакистанців, іранців і індійців. Державною мовою вважається арабська, також широко поширена англійська.

Кожне князівство, яке входить до складу ОАЕ, має самостійність і являє собою абсолютну монархію. Головним органом влади вважається Вища рада, що складається з правителів еміратів. З їх складу обирається президент.

Незабываемую свадьбу в Дубаи поможет организовать wedding planner dubai, wedding planners dubai, dubai wedding planner, wedding dubai, wedding planner, best wedding planner in dubai, wedding bands in dubai, wedding planner in uae, wedding services dubai по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Клімат в країні сухий субтропічний, дощових днів практично немає. Літо вологе і сильно спекотне, взимку температура становить - 19-25оС в денний час. Температура води в місцях відпочинку становить від +15 взимку, до +35 - в літній. У всіх приміщеннях в ОАЕ встановлені кондиціонери, включаючи маленькі магазини, зупинки громадського транспорту і таксі.

Основна частина території країни - пустеля, але вміло вирощені зелені насадження роблять міста вельми привабливими.

Туристичний сезон починається у вересні, коли спадає сильна спека, і триває до травня. В цей час тури в ОАЕ користуються підвищеним попитом.

Найпопулярніші туристичні центри в Еміратах:

Дубай з його численними барами, ресторанами, джаз-барами, аквапарками, арабськими та європейськими нічними клубами;

Абу-Дабі (великий адміністративний центр країни);

Шарджа гарантує недорогий, але якісний відпочинок;

Рас-аль-Хайма, популярний природними гарячими водними джерелами, які притягують туристів з усього світу;

Фуджейра знаменитий різноманітністю рельєфу;

Аджман - місце для любителів спокійного відпочинку.

ОСОБЛИВОСТІ ОАЕ

В країні сповідують іслам. Жінкам не можна відверто одягатися і засмагати топлес.

Крім цього, існує заборона на ввезення наркотичних та психотропних речовин, також є обмеження на сигарети і алкоголь. Будь-які алкогольні напої можна вживати в будь-яких кількостях в барах і ресторанах.

Рамадан є священним місяцем у мусульман. В цей час не слід палити, пити і їсти на вулиці.

Чоловіків дозволяється фотографувати з їх дозволу, жінок - не прийнято.

Відпочинок в ОАЕ хоч і не можна віднести до дешевого варіанту, але це, безумовно, завжди якісний сервіс, цікаві місця і події, що запам'ятовуються екскурсії, приправлені східним колоритом.

Похожие статьи:

  1. Переваги круїзного відпочинку
  2. ​Топ-10 найгірших країн для відпочинку
  3. ​Пляжі Іспанії - душевний відпочинок