Одноповерхові будинки і котеджі от proekt-sale.ru

Апрель 16, 2017 – 19:00Одноповерхові будинки сьогодні користуються особливою популярністю. Вони має відносно невеликій площі, вимагає невеликих витрат на зведення та подальша експлуатація, комфортні для людей похилого віку та сім'ї з маленькими дітьми. Це відмінне рішення для заміського і дачного будівництва. В інтернет-магазині нашої компанії представлені проекти одноповерхових будинків, виконані провідними архітекторами з урахуванням останніх тенденцій галузі.
переваги рішення

Одноповерхові будинки

Одноповерхові будинки користуються найбільшою популярністю. Попит обумовлені ідеальне поєднання простий конструктивні рішень і функціональність будівлі. Всі приміщення в будинку знаходяться на одному рівні і вимагають порівняно небагато витрат на опалення. Одноповерхові будівлі органічно виглядають на великих ділянках і є оптимальним рішенням, якщо у власності знаходитися невелика площа землі.
Одноповерхові будинки

Оригинальные проекты одноэтажных домов заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Одним з важливих етапів створення надійного і довговічного житла є проектування. Спеціалізована компанія «SRG» пропонує професійні послуги зі створення оригінальних індивідуальних проектів і готові типові рішення, які при необхідності досвідчені архітектори, інженери і дизайнери можуть переробити в гранично короткі терміни. Одноповерховий будинок під ключ і проекти будинків від нашої компанії володіє всіма перевагами сучасних будинків каркасного типу.

Готові проекти одноповерхових будинків

Проекти одноповерхових дерев'яних будинків, представлених в каталозі компанії «SRG», розроблені досвідченими архітекторами і дизайнерами з урахуванням кліматичних особливостей Санкт-Петербурга і області і вимог сучасного споживача до рівня комфорту і функціоналу. Кожен проект унікальний і має свої особливості.

Людина разом зі своєю сім'єю або друзями може в будь-який момент і не поспішаючи розглянути кожен із запропонованих планів, щоб підібрати конкретний варіант, який влаштовує його за всіма параметрами. У разі необхідності можна отримати консультацію інженера, який в докладної і зрозумілої формі надасть відповіді на всі запитання й дасть цінні поради.

Похожие статьи:

  1. Відгуки про відпочинок на Кіпрі
  2. Будівництво будинків з блоків
  3. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты