​Пляжі Іспанії - душевний відпочинок

Январь 18, 2018 – 19:37

Іспанці дуже культурно вибирають собі місце для відпочинку на пляжі, розташовуючись з парасольками, стільчиками і кошиками для пікніка в шаховому порядку, щоб не загороджувати один одному вид на море ...

Найчастіше пляжі Коста дель Соль широкі і протяжні, з дрібним пісочком, хорошими душовими і дуже приємними прибережними кафе-барами, які в Іспанії називаються чірінгіто. Тут завжди можна покуштувати свіжу рибу, яку приготують для вас на дуже цікавому мангалі. Поруч з таким кафе на пляжі завжди стоїть стара човен, доверху насипана піском, в який встромляють рибу на шампурі і шеф-кухар особисто відповідає за якість її приготування.

Дизайнерские платья на выпускной одесса купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Іноді на пляжах Коста дель Соль, особливо в літні спекотні місяці, можна зустріти численні компанії, які відзначають день народження або просто черговий хороший вечір. Атмосфера завжди панує дуже приємна, невимушена і не заважає відпочинку оточуючих.

Приємна музика, вино Андалусії, столики з закусками, складні стільчики, ліхтарики і безтурботні люди радують око проходять по набережній. Негайно виникає бажання якщо чи не приєднатися до такої компанії, то обов'язково це організувати своїми силами.

А якщо вам хочеться усамітнення, то і такий пляж обов'язково знайдеться. Не полінуйтеся пройти трохи далі по узбережжю: вам неодмінно зустрінеться маленька, затишна бухта, де трохи народу, досить дрібно і вода прогрівається швидше.

А якщо ви активний мандрівник і за кермом, то всі пляжі Іспанії до ваших ніг! Заїжджаючи в самі незвідані, невідомі і незрозумілі стежки, ви можете знайти дивовижні, нетипові місця, зустріти цікавих людей і випити чашечку розкішного іспанського кави.

Є в пляжах Іспанії і ще один прекрасний бонус - вони все відкриті для громадського доступу і ви можете здійснювати неспішну прогулянку або пробіжку вздовж узбережжя наскільки вистачить ваших сил. А то, що ще залишилося непройденого перед вашими очима - обов'язково відвідайте в наступний раз! Адже, може, ви ще не дісталися до самого цікавого місця.

Для любителів купатися в теплій воді найкраще приїжджати, звичайно, влітку. Вода вам забезпечена від 23 до 27 градусів, хоча іноді може і покапризничать: адже не варто забувати про близькість Атлантичного океану, який не дає воді занадто прогрітися в інші місяці, незважаючи на близькість до Африки. Зате з листопада по травень вона стабільно +15 ... + 17 градусів.

Так що, якщо ви в спортивній формі і любите здійснювати пробіжки - сміливо поринайте в воду і отримуйте заряд бадьорості та здоров'я. А якщо ні, то неодмінно почніть, адже клімат і пляжі прекрасного південного узбережжя Коста дель Соль у своєму розпорядженні для початку нової, спортивної та здорової життя!

Похожие статьи:

  1. Переваги круїзного відпочинку
  2. ​Пляжи Испании - душевный отдых
  3. ​Топ-10 найгірших країн для відпочинку
  4. ОАЕ - місце для спокійного відпочинку