​Подорожі не виходячи з дому

Март 17, 2018 – 17:08

Часи, коли подорожувати могли лише заможні люди зі зв'язками пішли разом з друкарськими машинками і примусами, сучасна людина може переміщатися куди завгодно і коли завгодно. Але навіть при такій свободі не у кожного є час і гроші, щоб побувати у всіх куточках немаленького земної кулі. Сьогодні вже і це не проблема, сучасні технології стирають все більше кордонів, вже зараз можна побачити картини Лувру або Московський дворик не виходячи з дому. Компанія Google створила два проекти, один з яких називається Google Street View, а другий Google Art Project.

Перший дозволяє подивитися практично будь-яку точку світу в фотографіях, а якщо це місце популярне, на кшталт Ейфелевої вежі, то тоді можна навіть віртуально пройтись і оглянути околиці. Тепер зовсім не обов'язково вмирати, щоб побачити Париж.

Проект Google Art Project дозволяє нам сидячи вдома розглядати картини найвідоміших музеїв світу, на зразок Версаля або Ермітажу. Можна просто переглядати картини і читати опис, а можна побродити по галереях клацаючи мишкою по місцю, куди ви хочете перейти. А найголовніше, що все це доступно і абсолютно безкоштовно.

Профессиональный  электроинструмент купить в украине интернет магазин Lainer предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товара по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для мандрівників цікавіший проект Google Street View, користуватися ним досить просто, достатньо на карті світу перетягнути помаранчевого чоловічка і поставити його в те місце, яке ви б хотіли подивитися. Синім кольором виділені місця, де є фото місцевості, такі країни як Великобританія чи Франція практично повністю і всюди сфотографовані, тому на карті при перетягуванні чоловічка вони виділяються повністю синім. А такі країни як, наприклад, Єгипет не можуть похвалитися тим же, але все-одно на перегляд всіх фото з Єгипту вам не вистачить і кількох годин.

Якщо ж ви любитель мистецтва або ж вам цікавий інтер'єр найвідоміших музеїв світу, то другий проект від Google зроблений для вас. Ви можете вибрати музей з наявного списку і насолоджуватися переглядом картин, а щоб почати віртуальну подорож по приміщеннях музею, потрібно активувати режим перегляду залів, натиснувши на помаранчевого чоловічка.

Так чи інакше, але світ стає все більш доступним для вивчення, так що якщо протягом важкого робочого дня ви захочете побачити мальдівські берега, то зовсім не обов'язково чекати відпустки, досить лише зайти в інтернет.

Похожие статьи:

  1. ​Подорож на автобусі
  2. ​Подорожі в автобусах-готелях
  3. ​Моноліт в будівництві
  4. ​Лазерна епіляція у Львові
  5. ​Живая изгородь из ивы